Mindkét madridi gigász lecsapna Kobbie Mainoo-ra, Isak még mindig Liverpoolba akar menni – keddi transzferhíradó

Vágólapra másolva!
2025.08.26. 22:48
Kobbie Mainoo (Fotó: Getty Images)
Javában pörögnek az események az európai kupaporondon, szép sorban elindultak az őszi-tavaszi rendszerű bajnokságok, az NB I-ben már az 5. fordulón is túl vagyunk, azonban a nyári futballhírek jó része továbbra is az átigazolási információkra, transzferpletykákra összpontosít. A piac monitorozását kedden is folytattuk, lássuk a történéseket!

EZ TÖRTÉNT KEDDEN A HAZAI ÉS NEMZETKÖZI TRANSZFERPIACON

Megszületett a megállapodás a Bayer Leverkusen és Lucas Vázquez között, így a Real Madrid ikonja szabadon igazolhatóként csatlakozik a „gyógyszergyári” alakulathoz Fabrizio Romano szerint, aki arról is beszámolt, hogy a Manchester City közel áll a teljes megállapodáshoz a Paris Saint-Germainnel az Európa-bajnok Gianluigi Donnarumma klubváltásáról.

Végső stádiumban a Manchester United és a Napoli közötti tárgyalások Rasmus Höjlund játékjogáról. A dán válogatott csatár szinte biztosan a nápolyiak játékosa lesz kölcsönben, kötelező vételi opcióval, amely jövő nyáron aktiválódik.

Megszületett a megállapodás a Bayern München és Nicolas Jackson között. A Bild szerint a londoniak 80 millió fontra taksálják szenegáli válogatott csatárukat, amit a bajorok soknak tartanak, ezért a kölcsönnek nagyobb a valószínűsége.

A Bayer Leverkusentől távozni készülő Piero Hincapié igent mondott az Arsenalnak, a személyes feltételekben is megállapodtak. Az „ágyúsok” várhatóan kölcsönben, kötelező vásárlási opcióval kapják meg az ecuadori válogatott védőt.

A Crystal Palace a Manchester City svájci válogatott középhátvédjével, Manuel Akanjival pótolná Marc Guéhit, amennyiben utóbbi csatlakozik a Liverpoolhoz ezen a nyáron. A Palace a Sky Sports szerint 15 millió fontot ajánlott a manchesterieknek.

Hazai fronton a DVSC bejelentette a Real Madrid akadémiájáról érkező Erik Vázquez Granados szerződtetését, míg a Kecskemét Gera Zoltán vezetőedző és segítője, Csizmadia Csaba távozását tette hivatalossá. A lila-fehér klubbal kapcsolatos hír még, hogy Gera utódja Tímár Krisztián lesz, akivel együtt még két játékos érkezhet Kecskemétre.

Mindeközben a Leverkusen hivatalosan is bejelentette Lucas Vázquez szerződtetését, míg a Werder Bremen a japán Szugavara Jukinarit vette kölcsön a Southamptontól. Az Atalanta a Besiktasnak adta kölcsön El Bilal Tourét, míg a Hajduk Split a Hugo Guillamón, Edgar González párossal erősített. 

Várhatóan ismét távozik a PSG-től Carlos Soler, a spanyol középpályás játékjogára a Real Sociedad pályázik. A Sporting CP a görög Fotisz Joannidisszal pótolná a várhatóan Milánóba távozó Conrad Hardert, míg a Real Betis egyrészt megegyezett a Manchester Uniteddel Antony újbóli kölcsönvételéről, másrészt egy újabb ajánlat visszautasításával jelezte, hogy Sergi Altimira nem eladó. 

S ha már Manchester United: az eddigi bajnoki meccseken nulla játékpercet kapó Kobbie Mainoo-t mindkét madridi gigász szívesen látná a soraiban. A Villarreal a PSG tartalék kapusát, Arnau Tenast várja orvosi vizsgálatra, akárcsak a Verona Gift Orbant. A vezetőség soraiba érkezhet a Tottenham legújabb erősítése Fabio Paratici személyében, az Arsenal viszont egyelőre nem tudott pontot tenni Piero Hincapié megvételére. Mindeközben továbbra sincs változás az Isak-féle szappanoperában, a svéd csatár továbbra is menni akar, míg a Liverpool arra vár, hogy a Newcastle adjon alább a 150 millió euró körüli vételáron.

A LEGFONTOSABB TÖRTÉNÉSEK, BEJELENTÉSEK ÉS PLETYKÁK, PERCRŐL PERCRE

 

Legfrissebb hírek

Ötödször bajnok Kazahsztánban a Kajrat Almati

Minden más foci
19 órája

Labdarúgás: kiütötték a moldávokat is az U19-es lányok Eb-selejtezőn

Utánpótlássport
2025.10.24. 18:54

Labdarúgás: hajrában szerzett góllal verték a bosnyákokat az U18-asok

Utánpótlássport
2025.10.22. 15:34

Labdarúgás: öttel nyertek az U19-es lányok az Eb-selejtezőn

Utánpótlássport
2025.10.21. 17:15

Labdarúgás: több mint 1100 fiatalperc az NB I 10. fordulójában

Utánpótlássport
2025.10.21. 09:03

A nyakvágó hely – Kő András publicisztikája

Minden más foci
2025.10.20. 23:44

„A siker nem véletlen” – Cristiano Ronaldo üzent a bombagólja után

Minden más foci
2025.10.19. 13:55

Labdarúgás: az Eb-selejtezőben a csoportelsőség az U19-es lányok célja

Utánpótlássport
2025.10.18. 16:38
Ezek is érdekelhetik