Liverpool: Nyilvánvalóak a problémáink, új játékosokra van szükség - Benítez

Vágólapra másolva!
2010.04.30. 10:39
Címkék
A Liverpool tegnap hosszabbítás után 2–1-re nyert az Atlético Madrid ellen az Európa-liga elődöntőjében, de ez nem volt elég a továbbjutáshoz. A csapat menedzsere, Rafa Benítez szerint sok problémájuk van, és ezen elsősorban új játékosok szerződtetésével tudnának segíteni.
„Ez a szezon nem úgy sikerült, ahogyan terveztük. Nyilvánvaló, hogy sok problémánk van, elég csak a csapatot sújtó sérülésekre gondolni" – nyilatkozta az EL-búcsút követően Benítez, aki szerint nem elég erős a keret ahhoz, hogy komoly célokat megvalósítson.


„A megoldás az lenne, ha három, négy, vagy öt játékost szerződtetnénk" – mondta a spanyol szakember, akit a jövőjéről is faggattak az Atlético elleni mérkőzés után.
„A megoldás az lenne, ha három, négy, vagy öt játékost szerződtetnénk" – mondta a spanyol szakember, akit a jövőjéről is faggattak az Atlético elleni mérkőzés után.

„Számomra egyelőre a Chelsea elleni vasárnapi bajnoki jelenti a jövőt, fogalmam sincs, hogy mi lesz a nyáron" – fogalmazott Benítez.  

Legfrissebb hírek

Szabó Levente hiába rúgta be tizenegyesét, csapata őrült meccsen kiesett a kupából

Német labdarúgás
4 órája

Négy újonc Marco Rossi keretében; Kétgólos hátrányból folytatja a Fradi

E-újság
5 órája

Szerdai sportműsor: Qarabag–Ferencváros visszavágó a BL-főtábláért

Minden más foci
5 órája

Óriási meglepetés, a szakadék szélén tántorgó Wednesday tizenegyesekkel búcsúztatta a Leedset az Angol Ligakupában

Angol labdarúgás
5 órája

Logikus, de még nem jó – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
5 órája

Az újdonság varázsa – Patai Gergely publicisztikája

Egyéb autó-motor
5 órája

A Bodö/Glimt könnyedén, a Pafosz nagy csatában lett BL-főtáblás

Bajnokok Ligája
5 órája

US Open: jól játszott Gálfi, de ez sem volt elég Nosková ellen

Tenisz
6 órája
Ezek is érdekelhetik