NS: ferencvárosi, aki hibázott a lilával; Hosszú megállíthatatlan

2016.09.06. 00:03
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.

Megkezdi menetelését a magyar labdarúgó-válogatott, az út végén pedig a 2018-as oroszországi világbajnokság várja a legjobbakat. Kedd este hűvös, esős idő és műfüves pálya nehezíti a mieink dolgát, pedig enélkül sem ígérkezik könnyűnek a Feröer elleni vb-selejtező, amelyen egyértelműen a győzelem a cél – ha a Storck-csapat olyan szervezetten játszik, mint az elmúlt hónapokban, sikeres lehet a rajt. Borbola Bence helyszíni tudósításából minden fontos kérdésre választ kapnak

Danick Snelder csak egyszer hibázott a lilával, a Ferencváros női kézilabda-csapatának holland légiósa gyorsan megtanulta, hogy a zöld-fehéreknél melyik szín van tiltólistán. A beilleszkedésének első lépésein tehát túl van, sőt már a csapattársai nevét is megtanulta, a többi pedig úgy is a pályán dől el. A 26 éves beállóssal Bálint Mátyás készített interjút

A Mercedes az idei 14. versenyen megszerezte 13. győzelmét, és magabiztosan robog újabb konstruktőri és egyéni világbajnoki felé. Az európai versenyeken testközelből figyelhettük meg a csapatot vezető Toto Wolff munkamódszereit és irányítási stílusát – nem is csodálkozunk az elképesztő sikereken. Zsoldos Barna háttéranyaga

21–8–4: ennyi első, második és harmadik helyet szerzett Hosszú Katinka az úszók rövid pályás világkupa eddigi három állomásán – csoda-e, ha ismét ő a sztárja a sorozatnak?

Ezen a kedden a Tenisz-mellékletünk van soron. A tartalomból: Szeptember 27. és október 2. között a következő generáció legjobbjai lépnek pályára Budapesten; Babos Tímea, Fucsovics Márton és Udvardy Panna is szép pillanatokat szerzett New Yorkban; Csodásan fest a sportág történetének legdrágább beruházása, a US Open centerpályájának tetőszerkezete