Az angol és a spanyol média néhány nappal ezelőtt feldobta a hírt, hogy Alexis Sánchez, az Arsenal chilei futballistája a Real Madridhoz tart. A londoniak ásza gyorsan lezárta a pletykaáradatot.
„Hallottam én is a pletykákat, de biztosíthatok mindenkit, ezeknek nincs valóságalapjuk. Nagyon boldog vagyok az Arsenalnál, eszem ágában sincs távozni Londonból” – mondta a válogatott sajtótájékoztatóján Alexis Sánchez, aki „edzőjéről” is beszélt.Alexis Sánchez, aki „edzőjéről” is beszélt.
„Sosem vagyok elégedett magammal és a teljesítményemmel, mindig megtalálom azt, amiben fejlődni tudok. A leglelkesebb edzőm mindig az édesanyám marad. Gond nélkül felhív bármelyik találkozó után két perccel, és elmondja, sokkal többet kell kapura rúgnom” – tette hozzá a chilei támadó.
Legfrissebb hírek

Ödegaard megsérült, kihagyja a válogatott meccseket
Angol labdarúgás
2025.10.05. 20:00
Ezek is érdekelhetik