Ronaldo: Robinhóval ketten több mint ötven gólt rúghatunk

Vágólapra másolva!
2008.09.16. 10:59
A súlyos sérüléséből felépülőben lévő Ronaldo elismerte, a Manchester City felvette vele a kapcsolatot esetleges szerződtetése ügyében. A brazil csatár elmondta, hogy nagyon szívesen játszana együtt Robinhóval az angol csapatban, ahol újra csúcsformába lendülhet.
Ronaldo szívesen játszana együtt Robinhóval
Fotó: Action Images
Ronaldo szívesen játszana együtt Robinhóval
Ronaldo szívesen játszana együtt Robinhóval
Fotó: Action Images
Ronaldo szívesen játszana együtt Robinhóval

A három alkalommal is a világ legjobb futballistájának választott Ronaldo egyre közelebb van ahhoz, hogy a Manchester Cityben folytassa pályafutását. A jelenleg munkanélküli csatár még nem állapodott meg az angol klubbal, de elismerte, hogy vonzó ajánlatot kapott.

„Nagyon tetszik a Manchester City ajánlata – mondta Ronaldo. – Az angol csapat vezetői a világ legjobb együttesévé szeretnék tenni a Cityt, és úgy érzem, hogy ebben segítségére lehetek a klubnak.”

Ronaldo a Manchester Cityben egyik honfitársával és egyben jó barátjával játszhatna együtt a támadósorban, ami még vonzóbbá teszi a brazil számára az angolok ajánlatát.

„A Manchester Citytől kaptam a legjobb ajánlatot, és nagyon jó lenne, ha együtt játszhatnék Robinhóval – mondta a brazil. – Ketten együtt több mint ötven gólt rúghatunk majd.”

Egyes lapértesülések szerint az arab tulajdonba került Manchester City 9 millió eurós éves fizetést ajánlott Ronaldónak, aki januárban csatlakozhat az angol együtteshez.
Legfrissebb hírek

Mexes a 16-oson kívülről ollózott, Podolski szenzációs gólt lőtt - szerdai BL-gólok

Bajnokok Ligája
2012.11.22. 08:44

Videó: kiütéses City-győzelem Tévez és Agüero vezérletével

Angol labdarúgás
2012.11.17. 18:06

Felkészülés: nyert az MU a Valencia ellen, kikapott a Manchester City

Angol labdarúgás
2009.08.06. 01:12

Valencia vezette győzelemre a Manchester Unitedet a Valencia ellen

Angol labdarúgás
2009.08.06. 01:12

Anglia: a Manchester City is érdeklődik Bruno Alves iránt

Angol labdarúgás
2009.08.04. 19:51

Manchester City: újabb méregdrága portéka a „kékek” szatyrában

Angol labdarúgás
2009.08.03. 19:08

Man. City: Bozsinov a következő szezonban a Parmában futballozik

Angol labdarúgás
2009.07.30. 16:33

Manchester City: Nedum Onuohával öt évvel hosszabbítottak

Angol labdarúgás
2009.07.30. 16:33
Ezek is érdekelhetik