Női vízilabda ob I: a Dunaújváros biztos hazai sikerrel kezdte a rájátszást

2010.04.03. 15:18
Az élvonalbeli női vízilabda-bajnokság felsőházi (1–4.) rájátszásának első fordulójában a Dunaújváros hazai környezetben könnyedén nyert az Újpest ellen. A vendégek az első félidőben még gólt sem dobtak, a harmadik negyedben ellenben kétszer is betaláltak, viszont közben kaptak nyolcat.
VODAFONE NŐI OB I, 1–4. RÁJÁTSZÁS, 1. FORDULÓ
DUNAÚJVÁROSI FŐISKOLA-ELCO-DVCSH–UVSE 19–3 (3–0, 4–0, 8–2, 4–1)
Dunaújváros, 100 néző. Vezette: Németh A., Vojvoda
DUNAÚJVÁROS: KASÓ – Benkő T. 1, Szűcs G. 1, MENCZINGER 3, Brávik F., Poszkoli 2, KESZTHELYI 5. Csere: Tóth E. (kapus), ÁCS 2, Polák 1, KOVÁCS D. 3, Berta 1, Huszka, Papalexisz. Edző: Mihók Attila
ÚJPEST: GANGL – Kocsis L., Pardi 1, Kisteleki H. 1, Gaál, Molnár T., Bodrogi 1. Csere: Fajtha, Korényi Zs., Mecseki, Pagács, Adamik, Kumi. Megbízott edző: Molnár Ákos
Kipontozódott: Korényi (30. p.)
Kiállítás (végleg cserével): Molnár T. (16. p.)
Gól – emberelőnyből: 11/6, ill. 7/2
Gól – ötméteresből: 2/2, ill. –
Mihók Attila: – Úgy alakult a mérkőzés, ahogy elterveztük, a védekezés döntött, ezért lett nagy különbségű a győzelmünk.
Molnár Ákos: – A vezetőedző hiánya meglátszott a lányok teljesítményén. Ha a kapusunk nem véd ilyen jól, nagyobb különbségű a Dunaújváros győzelme. Remélem, hamar kiheverjük ezt a vereséget.