Férfi vízi: Hárai Balázs és Nagy Viktor távozik a Vasastól

Vágólapra másolva!
2013.05.24. 18:57
null
Információink szerint Nagy Viktor a Szegedben védhet tovább (Fotó: Grnák László)
Két válogatott pólós is távozik a bajnokságban negyedik Teva-Vasastól, amely a következő szezonban a mostaninál kisebb költségvetésből gazdálkodhat, így a tárgyalások során a válogatott Hárai Balázzsal és Nagy Viktorral közös megegyezéssel szerződést bontottak.

Markovits László Vasas-elnök hangsúlyozta, nagyon korrekt módon haladnak az egyeztetések a játékosokkal. Mint említettük, két pólóstól megválnak, a többiek pedig új ajánlatot kaptak a klubtól, amely Steinmetz Ádámmal már korábban megegyezett a szerződéshosszabbításról, míg a szezon egyik felfedezettjével, Német Tonival kezet fogtak, hogy a következő szezonban a Komjádiban folytatja a center.

Hárai Balázst illetően hazai és külföldi ajánlatokat is hallani (bár az Eger eddig rendre cáfolta érkezését), míg a Nemzeti Sport információi szerint Nagy Viktor Szegeden folytathatja pályafutását.

Legfrissebb hírek

Különválik a férfi és a női mezőny a vízilabda Eb-ken

Vízilabda
14 órája

Varga Dénes: Az USA képes felkarolni a vízilabdát

Vízilabda
2025.03.30. 08:29

Százszázalékosan zárta az alapszakaszt a Ferencváros a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2025.03.29. 12:42

Férfi vízi ob I: hozta a kötelezőt Kaposváron a Vasas

Vízilabda
2025.03.26. 20:37

Vízilabda: Varga Zsolt szerint csak nyáron lehet látni az új szabályok hatását

Vízilabda
2025.03.25. 08:47

Újabb kétnapos összetartáson a férfi vízilabda-válogatott

Vízilabda
2025.03.21. 11:19

Könnyedén nyert Nagyváradon, továbbra is veretlen a BL-ben az FTC

Vízilabda
2025.03.19. 21:16

Férfi vízilabda ob I: szétlövés döntött a Vasas és a Szolnok rangadóján, a Honvéd simán megverte az OSC-t

Vízilabda
2025.03.14. 21:18
Ezek is érdekelhetik