Férfi vízi ob I: a Szolnok pazar első félidővel nyert a Szentes ellen

2013.04.10. 17:20
Az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokság mára elhalasztott 18. fordulójában a Szolnok biztosan nyert otthon a Szentes ellen.

A házigazdák semmit sem bíztak a véletlenre, remek kezdéssel már a nagyszünetre tetemes, lényegében behozhatatlan előnyre tettek szert (11–2), ami a kiegyenlítettebb második félidőt követően bőven kitartott a végéig.

FÉRFI VÍZILABDA OB I
18. FORDULÓ
SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP–VALDOR-SZENTES 15–8 (6–1, 5–1, 2–3, 2–3)

Szolnok, 300 néző. V: Molnár P., Bors L.
SZOLNOK: Lévai – Negrean 2, Nyéki, Alekszics, VÖRÖS 2, HOSNYÁNSZKY 3, Gocics 1. Cs: PÁSZTOR 3, KOVÁCS O. 2, Hangay Z. 1, Kalmár M. 1, Mohi O., R. Georgescu. Szakmai igazgató: Kovács István
SZENTES: Horváth T. – Tóth Z., Weszelovszky 1, Bálint G. 3, REGŐS 2, Németh D., Nagy M. Cs: Horváth A. (kapus), Pellei, Józsa T., TÓTH P. 2, Szabó I L., Szabó I Z. Edző: Lukács Dénes
Gól – emberelőnyből: 10/4, ill. 6/1
Gól – ötméteresből: 0, ill. 1/1
Kipontozódott: Németh D. (25. p.), Szabó I L. (26. p.)
Kiállítva (végleg cserével): Weszelovszky (29. p.)
Sárga lap: Lukács Dénes (26. p.)
Kovács István: – A mérkőzés nagy részében nagy kedvvel és gólerősen játszottunk, és örülök, hogy ezen a mérkőzésen is mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni.
Lukács Dénes: – Két negyeden át vártuk a csodát, a nagyszünetet követően egy picit rendeztük a sorainkat.