Az oroszlán mosolygott

KOZÁK JÁNOSKOZÁK JÁNOS
2004.12.04. 22:47
Sipos szerezte a mérkőzés első gólját, de a magyar bajnok nem maradt adós a válasszal, és átvette a vezetést. A folytatásban Kisteleki és Szremkó jóvoltából a hazaiak erősítettek, és egyenlítettek. Ekkor a közönség élvezte a játékot, de hamar elpárologtak a hazai remények. A harmadik negyedben a vendéglátók hibát hibára halmoztak, az újvárosiak pedig büntettek. A mérkőzés ekkor gyakorlatilag eldőlt. A szentesi hölgyek azért megpróbálták meghúzgálni az oroszlán bajszát, de az oroszlán csak mosolygott…Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola-Elco 10-15
(2-3, 5-4, 1-6, 2-2)
Szentes, 200 néző. V: Székely Z., Schlosser
SZENTES: Döme - SIPOS 3, KISTELEKI D. 4, Molnár A., SZREMKÓ 2, Tóth I A., Huszka 1. Cs: Brezovai (kapus), Szabó X., Pengő, Dalmády Sz., Kovács, Hevesi, Hegedűs. Edző: Kozák László
DUNAÚJVÁROS: Tóth II A. - PRIMÁSZ 3, Brávik 1, BUJKA 3, Bódi 2, Zantleitner 1, BENKÔ T. 3. Cs: Szűcs 1, Zsámbok 1. Edző: Mihók Attila
Gól - emberelőnyből: 5/2, ill. 7/4