Tenisz: Fucsovics saját magán mosolygott, akkora (mázlis) pontot ütött

K. B.K. B.
Vágólapra másolva!
2021.03.11. 12:19
null
Fucsovics Márton látványos labdamenet végén örülhetett (Fotó: Getty Images)
Ritkán látható szerencsés pontot ütött Fucsovics Márton a világranglista 84. helyén álló dél-afrikai Lloyd Harris ellen 2:1-re megnyert mérkőzésen a Dohában zajló kemény pályás tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

 

A világranglista 46. helyén álló Fucsovics Márton szetthátrányból fordítva nyert hatalmas csatában 4:6, 7:6, 7:5-re Lloyd Harris ellen a Dohában zajló 890 920 dollár összdíjazású viadalon, és ezzel bejutott a negyeddöntőbe.

A második szettben 5:5-ös állásnál érdekes pontot nyert Fucsovics: a lába között érte el a labdát, amely nem kis szerencsével a hálót érintve pattant vissza a dél-afrikai oldalára, aki így duplán lepődött meg – érthető módon nem tudta visszaütni a labdát. A magyar szintén érthető okokból nagy mosollyal fogadta a helyzetet. Az esetről a TenisHaberleri közölt felvételt a közösségi oldalán.

FRISSÍTÉS:

Mint kiderült, Fucsovics visszalépett az Andrej Rubljov (8. a világranglistán) elleni negyeddöntőtől: a menedzsmentjétől megtudtuk, hogy a fáradtságból adódó izomgörcsökkel ébredt a meccsnap reggelén, emiatt – a súlyosabb sérülés elkerülése érdekében – úgy döntött, visszalép a versenytől, és készül a vasárnap rajtoló dubai tornára.

 

 

 

Legfrissebb hírek

Parázs szócsata a US Openen, veszekedett ellenfelével a korábbi Garros-bajnok

Tenisz
13 órája

US Open: Alcaraz és Szabalenka hozta a kötelezőt, Rune máris kiesett

Tenisz
14 órája

A második számú osztrák teniszező nem játszik ellenünk a Davis-kupában

Tenisz
2025.08.27. 12:35

Fucsovics dereka beállt, de ígéri, hogy rendben lesz a Davis-kupára

Tenisz
2025.08.27. 10:10

Gálfi Dalma: Emelt fővel távozom

Tenisz
2025.08.27. 09:39

Zverev még nincs csúcsformában, de sikerrel vette az első akadályt a US Openen

Tenisz
2025.08.27. 09:32

Fucsovics Márton a US Open előtt: Hallgass a testedre!

Tenisz
2025.08.26. 11:13

US Open: máris búcsúzott a korábbi győztes; Djokovics hozta a kötelezőt

Tenisz
2025.08.25. 08:21
Ezek is érdekelhetik