Real: támadás érte a csapatot, hamis hírek kerültek ki

K. D.K. D.
Vágólapra másolva!
2021.03.16. 15:57
A Marca beszámolója szerint kibertámadás áldozata lett a Real Madrid labdarúgócsapata, és a honlapon, valamint a klub közösségi oldalain is megjelentek olyan hírek, amelyeknek semmi valóságalapjuk.

Kedd este a Real Madrid az Atalantával csap össze a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az 1–0-ra megnyert első meccs után.

A madridiak eltiltás miatt Casemiróra, sérülés miatt pedig Daniel Carvajalra, Eden Hazard-ra, Mariano Díazra és Álvaro Odriozolára sem számíthatnak az olaszok ellen.

A csapat reggeli beszámolója szerint pedig még nehezebb helyzetbe került Zinédine Zidane vezetőedző, ugyanis Rodrygo is összeszedett egy sérülést az egyik edzésen, ami miatt nem lehet ott az Atalanta ellen.


A Marca beszámolója szerint azonban szó sincs sérülésről, és a brazil százszázalékos állapotban van, az eredeti hírt hackerek tették ki a Real Madrid hivatalos honlapjára és a Twitterre is.

A klub hivatalosan még nem reagált a támadásra, de érdemes minden Madridból érkező, hivatalosnak tűnő hírt fenntartásokkal kezelni a következő napokban…

MÁRCIUS 16., KEDD
BAJNOKOK LIGÁJA

NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00: Real Madrid (spanyol)–Atalanta (olasz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester City (angol)–Borussia Mönchengladbach (német), Budapest, Puskás Aréna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

Legfrissebb hírek

Rodrygónak többek között Carlo Ancelotti segített kimászni a mentális gödörből

Spanyol labdarúgás
2025.10.07. 10:34

Alexis Sánchez is betalált, a Sevilla legyőzte a Barcelonát

Spanyol labdarúgás
2025.10.05. 23:04

Real Madrid: Mbappé megsérült a Villarreal elleni bajnokin

Spanyol labdarúgás
2025.10.05. 13:58

Vinícius Júnior tizenegyeséről is beszélt Xabi Alonso a Real Madrid győzelme után

Spanyol labdarúgás
2025.10.05. 07:37

Mourinho nagy bölcsességet mondott a Chelsea-től elszenvedett vereség után

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 09:10

La Liga: elmarad a ma esti Valencia–Oviedo bajnoki

Spanyol labdarúgás
2025.09.29. 15:09

La Liga: ismét Dzsiddában lesz a spanyol Szuperkupa

Spanyol labdarúgás
2025.09.29. 14:42

Barca–PSG: Luis Enrique a hiányzók miatt kesereg, Lewandowski lehagyhatja Neymart

Bajnokok Ligája
2025.09.29. 13:36
Ezek is érdekelhetik