Barca: a válogatott támadókért 32 millió eurót remélnek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.06.26. 12:16
null
Úgy tűnik, Munirra (17) az edzőváltás után sem tartanak igényt Barcelonában (Fotó: AFP)
Spanyol sajtóértesülések szerint az FC Barcelona labdarúgócsapata 32 millió eurót remél Munir El Haddadi és Cristian Tello eladásából.

 

A Marca és a Mundo Deportivo egybehangzó információi alapján Tello megszerzéséhez a Betis áll a legközelebb, de a sevillai klubnak egyelőre a Barcelonával és a játékossal sem sikerült megegyeznie. A katalánok állítólag 12 millió eurót szeretnének kapni a 25 esztendős szélsőért, aki az elmúlt másfél évben a Fiorentinánál szerepelt kölcsönben, ám a firenzei alakulat nem élt nyolcmillió eurós opciós jogával, és nem vásárolta meg végleg a futballistát.

A 21 éves Munir a legutóbbi idényt a Valenciánál töltötte, amely a következő szezonban már nem számol a 33 bajnoki meccsen hat gólig jutó támadóval. A Tellóhoz hasonlóan egyszeres spanyol válogatott labdarúgó iránt a Zenit érdeklődik, ám a szentpétervári csapat új vezetőedzője, Roberto Mancini a hírek szerint nem ragaszkodik Munir megszerzéséhez, akiért a katalánok 20 millió eurót kérnek.

A Barcelonához a nyáron az elmúlt szezonban kölcsönadott játékosok közül Douglas (Sporting Gijón), Sergi Samper (Granada) és Thomas Vermaelen (AS Roma) is visszatér, de valószínűleg egyikőjük sem marad a Camp Nouban. A belga középhátvédhez kapcsolódó információ, hogy a Torino szívesen kölcsönvenné, ám aligha tudná állni a bérét, ezért a katalánok segítségét kéri. A Barcelona állítólag nyitott a játékos fizetésének átvállalásáról szóló tárgyalásokra, mivel Vermaelenre nincs nagy kereslet a piacon.

Legfrissebb hírek

Kérdéses Raphinha szereplése a vasárnapi el Clásicón – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
21 perce

Férfi kosár Euroliga: tizenöttel kikapott litván ellenfelétől a Barcelona

Kosárlabda
17 órája

Dupla Tízes: Mbappé vagy Yamal? Alonso vagy Flick? Régi fényében csillogva jön az el Clásico

Spanyol labdarúgás
23 órája

Enrique Guardiolát előzte, Haaland Cristiano Ronaldo nyomdokaiban a BL történetének leggólgazdagabb játéknapján

Bajnokok Ligája
2025.10.22. 11:24

Ötgólos BL-győzelemmel hangolt a Barcelona a vasárnapi el Clásicóra

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 20:39

A Real Madrid megfellebbezte a tengerentúlon sorra kerülő Barca-meccset

Spanyol labdarúgás
2025.10.21. 18:53

Nagyot zuhant a Liverpool, élre állt a címvédő BL-erősorrendünkben

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 11:28

Az exnápolyi Simeone góljával fektette két vállra a címvédőt a Torino

Olasz labdarúgás
2025.10.18. 20:00
Ezek is érdekelhetik