Barcelona: Cruyff visszahozná Guardiolát

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2014.04.16. 14:44
Legszívesebben ismét Josep Guardiolát látná az FC Barcelona kispadján Johan Cruyff, a katalán klub korábbi labdarúgója és vezetőedzője.

„Itt olyan emberek döntenek, akiknek fogalmuk sincs a futballról. Nem a tréner irányít, hanem azok, akik hasznot akarnak húzni a csapatból” - nyilatkozta az El Mundo című spanyol napilap szerdai számában a hollandok világbajnoki ezüstérmese.

A 66 éves Cruyff szerint a korábbi elnök, Joan Laporta idejében másként működtek a dolgok:
„Ha visszatér, javasolni fogom neki Pep visszahívását, és mivel okos ember, meg is tenné” – tette hozzá.

A Barcelona kispadján tavaly nyár óta az argentin Gerardo Martino ül, akinek a vezetésével az együttes kiesett a negyeddöntőben a Bajnokok Ligájából, a spanyol bajnokságban pedig csak a harmadik helyen áll, négy ponttal lemaradva az éllovas Atlético Madridtól.

Legfrissebb hírek

Raphinha lett az idény legjobb játékosa a La Ligában

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 15:48

Klausz Milán visszatér Zalaegerszegre, Gattuso távozott a Hajduk Splittől

Minden más foci
2025.06.05. 09:23

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
2025.06.04. 23:38

Debrecen helyett Sevilla – az andalúziai klub megtalálta új sportigazgatóját

Spanyol labdarúgás
2025.06.04. 22:21

Diego Simeone: Rendkívül bosszúsak voltunk az érvénytelenített tizenegyes után

Bajnokok Ligája
2025.06.04. 18:06

Lamine Yamal: Lehetetlen, hogy a Real Madridhoz igazoljak

Spanyol labdarúgás
2025.06.03. 09:57

A fix kivásárlási ár ellenére aligha vált klubot Nikitscher Tamás a nyáron

Légiósok
2025.06.03. 07:13

Jó az öreg a háznál – hosszabbított gólrekorderével az Atlético Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.06.02. 16:25
Ezek is érdekelhetik