Vilmost és Harryt is meglepte II. Erzsébet „Bond-lány” szerepe

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.08.04. 10:32
Címkék
Unokáit, Vilmos és Harry herceget is meglepte II. Erzsébet brit királynő azzal, hogy "Bond-lányként" vállalt szerepet a londoni olimpia megnyitójára készült filmjelenetben.

„Hogy őszinte legyek, mi is sötétben tapogatóztunk, akkora volt a titkolózás″ – mondta a BBC közszolgálati adónak pénteken adott interjújában Vilmos herceg. Öccse, Harry viccelődve hozzáfűzte: a királynő „olyan jó alakítást nyújtott, hogy felkérték, játsszon a következő Bond-filmben. Szóval örülök neki.″

II. Erzsébet és Daniel Craig a Buckingham-palota folyosóján (Forrás: telegraph.co.uk)
II. Erzsébet és Daniel Craig a Buckingham-palota folyosóján (Forrás: telegraph.co.uk)

Károly trónörökös herceg fiai a július 27-i megnyitó előtt csak pletykákat hallottak az uralkodó fellépéséről. „Beszéltünk is róla, de végül arra jutottunk, hogy minden bizonnyal nem fog megtörténni″ – mondta Vilmos. A királynő azonban rácáfolt a várakozásokra, és saját magát alakítva feltűnt Daniel Craig oldalán egy hatperces, mini Bond-filmben.

A hercegek meglepődtek nagyanyjuk eddig ismeretlen hobbiján. „Az ember nem vár ilyet a királynőtől, de úgy vélem, a színjátszás igazán jó sport lehet neki″ – tréfálkozott Harry.


Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: Szoboszlaiék az angol Szuperkupáért játszanak; három NB I-es meccs

Minden más foci
3 órája

Liverpool: az első tétmeccs az első trófeáért; Dajka László: Szórakoztatni csak felszabadultan lehet

E-újság
3 órája

Döntetlent játszott az NK Osijek a címvédővel a horvát élvonalban

Minden más foci
4 órája

Kis pénz, nagy foci – Ballai Attila publicisztikája

Magyar válogatott
4 órája

Szalai Attila kezdő volt, csapata vereséggel kezdett a bajnokságban

Légiósok
4 órája

Megvan a DAC első győzelme a Niké Liga új idényében

Minden más foci
4 órája

A Liverpool megvált csatárától, aki Szaúd-Arábiában folytatja – hivatalos

Angol labdarúgás
4 órája

Gruber ismét remekelt, a Ferencváros három góllal nyert Nyíregyházán

Labdarúgó NB I
5 órája
Ezek is érdekelhetik