Vb 2022: az angolok hozták a kötelezőt Andorra ellen

A világbajnoki selejtezők európai I-csoportjában az eddig pontveszteség nélkül álló Anglia a teljesen esélytelennek számító Andorrát fogadta, és nem is történt meglepetés, 4–0-ra nyert a listavezető.

Anglia takaréklángon játszva is simán megverte Andorrát

A lengyelek magabiztosan legyőzték Albániát, Andorra is nyert

Az európai vb-selejtezők I-csoportjában, ahol a magyar válogatott is szerepel, Lengyelország Albániát fogadta, és bár a vendégek jóval többet támadtak, a lengyelek jobban használták ki a lehetőségeiket, és biztosan nyertek (4–1). A csoport két sereghajtójának találkozóján Andorra 2–0-ra legyőzte San Marinót.

Vb 2022: angol győzelem a lengyelek, albán siker San Marino ellen

A 2022-es labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőinek I-csoportjában a favorit Anglia nyögvenyelősen nyert Lengyelország ellen, de Albániának sem volt könnyű kétgólos győzelmet aratni San Marino ellen.

Anglia majdnem elszórakozta, de végül nyert Lengyelország ellen

Lewandowski lerendezte Andorrát a vb-selejtezőn

Folytatódott a 2022-es labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozata, a magyar érdekeltségű csoportban Andorra Varsóban lépett pályára Lengyelország vendégeként. A nem túl magas színvonalú meccsen Lewandowski kétszer is betalált, és a hazaiak 3–0-ra nyertek.

PSV: Sosem lőttem még az utolsó percben gólt - Dzsudzsák

A labdarúgó Európa-liga I-csoportjában a PSV a 90. percben mentett pontot Eindhovenben a vendég Sampdoria ellen, köszönhetően Dzsudzsák Balázsnak. A magyar szélső így sem volt elégedett.

El, I-csoport: Nem fogunk mindig öt góllal kikapni - Herczeg András

Herczeg András, a Debrecen klubmenedzsere a Metaliszt Harkiv elleni 5–0-s vereséget követően a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón elmondta, túlzottnak érzi a gólkülönbséget, de elismeri, hogy jobb csapat a Metaliszt Harkiv.

El, I-csoport: a Harkiv edzője nem emlékszik hasonló különbségű győzelemre

Miron Markevics, az Európa-ligában a Debrecent 5–0-ra kiütő Metaliszt Harkiv vezetőedzője a mérkőzést követő sajtótájékoztatót követően elmondta, nem emlékszik hasonló különbségű győzelemre a nemzetközi porondon, amelyet elért csapatával.

A „brazil” Metaliszt kiütötte a DVSC-t

A labdarúgó Európa-liga I-csoportjának 1. fordulójában a magyar bajnok Debrecen 5–0-ra kikapott az ukrán Metaliszt Harkivtól a Puskás Ferenc Stadionban. A debreceniek Kabát Péter kiállítása miatt a 42. perctől emberhátrányban játszottak, de ekkor már két góllal vezettek a vendégek. A kvartett másik meccsén Dzsudzsák Balázs 90. percben lőtt góljával egyenlített a PSV a Sampdoria ellen (1–1). A találkozón Koman Vladimir gólpasszt adott az olasz csapatban.