El, G-csoport: emlékezetes győzelemmel búcsúzott a Celtic

Akárcsak az első fordulóban, ezúttal is őrült, fordulatokkal teli mérkőzést játszott egymással a Celtic és a Real Betis az Európa-liga G-csoportjában. Az utolsó körben a harmadik helyen záró skótok 3–2-re felülmúlták a továbbjutó spanyolokat a Ferencváros kvartettjében.

Továbbra sincs pontszerzés, kétgólos FTC-vereség a sevillai esőben

A Ferencváros 2–0-ra kikapott Sevillában a Real Betistől a labdarúgó Európa-liga G-csoportjának ötödik fordulójában, így továbbra is pont nélkül áll a kvartettben.

Gyors gólváltás után döntetlen a Betis–Leverkusen El-csoportmeccsen

Borja Iglesias tizenegyesgóljára Robert Andrich válaszolt – döntetlent született a Real Betis–Bayer Leverkusen mérkőzésen (1–1) a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 3. fordulójában, a G-csoportban.

Videó: nem kis szerencse is kellett a Celtic második góljához

A 81. percben a Celtic ismét bevette a Ferencváros kapuját az Európa-liga G-csoportjának 3. fordulójában (2–0). Noha David Turnbull elsőre még luftot rúgott, utána a lábak sűrűjében valahogyan utat talált a labda a hálóba.

Videó: a Celtic vezetést szerzett, majd Dibusz tizenegyest védett

Hiába volt kiegyenlített a második félidő eleje, az 57. percben Furuhasi Kjogo révén a Celtic szerzett vezetést az Európa-liga G-csoportjának 3. fordulójában. A hazaiak kihasználták, hogy a ferencvárosi védelem eltolódott, de a gólhoz kellett Jota szenzációs indítása is. Öt perccel később ismét rezdülhetett volna az FTC hálója, de Callum McGregor tizenegyesét bravúrral hárította Dibusz Dénes.

Wirtz ezúttal is betalált, néggyel nyert Glasgow-ban a Leverkusen

A német Bayer Leverkusen 4–0-ra legyőzte idegenben a skót Celticet a labdarúgó Európa-liga G-csoportjában, amelyben a Ferencváros is szerepel. A vendégek góljait Piero Hincapié, Florian Wirtz, Lucas Alario és Amine Adli szerezték.

Balszerencsés vereség: Ferencváros–Real Betis 1–3

A spanyol Real Betis 3–1-re legyőzte a Ferencvárost Budapesten a labdarúgó Európa-liga csoportkörének második fordulójában. A G-csoport másik mérkőzésén is vendégsiker született, a Leverkusen a Celtic otthonából hozta el a három pontot.

El, G-csoport: egy góllal kapott ki Leverkusenben az FTC, hétgólos őrület Sevillában

A magyar bajnok Ferencváros vezetett, végül azonban 2–1-re kikapott a Leverkusen otthonában a labdarúgó Európa-liga G-csoportjában, míg a kvartett másik mérkőzésén a Betis 4–3-ra legyőzte a Celticet.

Hétgólos dráma fordítással és egy 11-essel a Betis–Celtic El-meccsen

A spanyol Real Betis 4–3-ra legyőzte a skót Celticet egy drámai mérkőzésen a labdarúgó Európa-liga G-csoportjában, amelyben a Ferencváros is szerepel.

BL, G-csoport: a Barcelona legyőzte a Dinamo Kijevet

A Bajnokok Ligája G-csoportjának 3. fordulójában az FC Barcelona hazai pályán nehezen győzte le a nagyon tartalékos Dinamo Kijevet, így az első kör végén pontveszteség nélkül vezeti a csoportot.

Megszenvedett a Kijevvel, de harmadszor is nyert a Barca

Emelt fővel, de vereséggel távozhat Barcelonából a Fradi

A Ferencváros 25 év után visszatért a Bajnokok Ligája főtáblájára, és ugyan 5–1–re kikapott az FC Barcelona otthonában, de emelt fővel hagyhatta el a Camp Nou gyepét.

Morata-duplával nyert Kijevben a Juventus

A Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában, a G-csoportban a Juventus Álvaro Morata két góljával könnyedén legyőzte a Dinamót Kijevben.

Eb 2020, G-csoport: Piateknek két perc sem kellett a győztes gólhoz

A labdarúgó Európa-bajnoki selejtező G-csoportjában Lengyelország továbbra is hibátlan, Izrael veretlen maradt, az osztrákok megszerezték első pontjaikat.

A CSZKA története legsúlyosabb hazai kupavereségét mérte a Realra!

Óriási meglepetés a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjában: a címvédő, csoportelsőként már előzőleg továbbjutó Real Madrid a Santiago Bernabéu Stadionban szenvedett nagyon kínos, 3–0-s vereséget a CSZKA Moszkvától. Ez a Real európai kupatörténetének legsúlyosabb hazai kudarca. Az orosz csapat így sem tudta megszerezni a kvartett harmadik helyét, mert a Viktoria Plzen 2–1-re legyőzte az AS Romát, így a csehek jutottak az El-be!

BL, G-csoport: a Real Madrid leiskolázta a Plzent

A labdarúgó Bajnokok Ligája G jelű csoportjában a címvédő Real Madrid kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott a cseh bajnok Viktoria Plzen otthonában. A Plzen elvesztette matematikai esélyét is a nyolcaddöntőbe jutásra, a Real Madrid és a CSZKA Moszkva otthonában 2–1-re győző AS Roma 9 ponttal áll a továbbjutó helyeken.

Ötcsillagos Real Madrid, Benzema belépett a kétszázasok táborába

Isco varázsolt, Bale robogott, Díaz csavart, a Real elsöpörte a Romát

A 2018–2019-es labdarúgó Bajnokok Ligája 1. fordulójában simán nyert a címvédő Real Madrid: a királyi gárda Isco, Gareth Bale, valamint Mariano Díaz góljával 3–0-ra legyőzte az AS Romát. A G-csoport másik mérkőzésén a CSZKA Moszkva kétgólos hátrányból felállva mentett pontot Plzenben, és játszott 2–2-es döntetlent.

Vb 2018: figyelmeztették az angolokat és a belgákat; nincs szándékos „besárgulás”

A londoni The Times értesülései szerint a világbajnokságon szereplő válogatottakat figyelmeztette a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA), hogy szándékosan begyűjtött sárga lapokért eltiltás jár.

„Nem lehetne előre hozni a nyolcaddöntőt?” – az angolok nem kíváncsiak a belgákra

Két meccs, két győzelem, Panama 6–1-gyel elsöpörve: Anglia kimondottan jól kezdte a világbajnokságot, de a nagy erőpróbák még csak most jönnek, ez a bemelegítés volt. Belgium ellen a csoportelsőség a tét, de könnyen lehet, hogy mindkét válogatott pihentet – az angol újságírók a lelátón nem is nagyon lelkesedtek a G-csoport rangadójáért.

Kézilabda Eb: Tudta-e?