Bundesliga: döntöttek, május második felében jöhet a folytatás

H. K.H. K.
Vágólapra másolva!
2020.05.06. 15:22
null
Folytatódhat a Bundesliga (Fotó: AFP)
A német állam megadta a zöld jelzést, ennek értelmében május második felében folytatódhat a Bundesliga – adta hírül a Kicker.

 

Mint ismert,Angela Merkel kancellár és a tartományi miniszterelnökök szerdán tárgyaltak a kérdésről, és a felek úgy határoztak, hogy újraindulhat a német labdarúgás.

A részletek egyelőre nem ismertek, ebben az ügyben csütörtökön még lesz egy videokonferencia, ezen tisztázzák a pontos tudnivalókat, de a szerdai zöld jelzés alapján az eldőlt, hogy a pályán befejezhetik a bajnokságot – a Kicker a folytatás kapcsán egyelőre csak a Bundesligáról tett említést.

A dpa hírügynökség korábban arról számolt be, hogy a tervezet szerint május 15. vagy május 21. lehet az újraindulás pontos dátuma (korábban arról is volt szó, hogy már május 9-én – azaz ezen a hétvégén – újraindul a Bundesliga, de abból már nem lesz semmi…).

Legfrissebb hírek

Megtalálta Erik ten Hag utódját a Leverkusen – hivatalos

Német labdarúgás
2025.09.08. 15:37

Megtalálta Ten Hag ideális utódját a Leverkusen, szerdán jöhet a bejelentés

Német labdarúgás
2025.09.08. 07:36

Az elmúlt évek legrosszabb edzőjének tartják Erik ten Hagot Leverkusenben

Német labdarúgás
2025.09.04. 14:02

Ez nagyot szólna: Raúl is jelölt a Leverkusen kispadjára – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.09.03. 10:20

Csak igazolt egy csatárt a Bayern München, csak eladta Woltemadét a VfB Stuttgart

Német labdarúgás
2025.09.02. 19:36

„Ahol bíztak bennem, ott trófeákat nyertem” – Ten Hag az újabb kirúgása után

Német labdarúgás
2025.09.02. 08:24

Jackson mégis a Bayernben folytatja, a Pool egyik üzlete kútba esett – így telt a transzferpiac záró napja az elitligákban

Minden más foci
2025.09.02. 01:30

Xavi válthatja a kirúgott Ten Hagot a Leverkusen kispadján – sajtóhír

Német labdarúgás
2025.09.01. 15:56
Ezek is érdekelhetik