Bundesliga: félmilliót fizet, visszahozza védőjét a Leverkusen

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.05.02. 16:50
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bayer Leverkusen hivatalosan bejelentette, él visszavásárlási opciójával, és visszahozza az FC Ingolstadttól a német utánpótlás-válogatott Danny da Costát.

A 22 éves jobbhátvéd a Bayer Leverkusenben nevelkedett, majd a gyógyszergyáriak kölcsönadták az Ingolstadtnak, ahol be is tört az első csapatba. Az Ingolstadt 2014-ben megvásárolta a játékjogát és 2017 nyaráig szóló szerződést adott neki, ám a Leverkusennek volt egy visszavásárlási opciója, amellyel most élt is. A Bayer a Kicker szerint félmillió euróért vásárolja vissza Da Costát, aki a szezonban eddig hat bajnoki mérkőzésen kapott lehetőséget.

Szintén visszakerül a Bayer Leverkusenhez a védekező középpályás Jonas Meffert, aki 2014 óta a Karlsruhéban futballozott. A leverkuseniek ugyanazt a konstrukciót alkalmazták: kifizették a szerződésben megszabott kivásárlási záradékot, így Meffert is „anyacsapatával” kezdheti már meg a nyári felkészülést.

Legfrissebb hírek

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
11 órája

Nőnek a bevételek, de nem szórja a pénzt a Dortmund

Német labdarúgás
2025.07.28. 13:27

Megszerezte a Man. City tehetségét a Leverkusen – hivatalos

Német labdarúgás
2025.07.27. 12:23

Véget ér a „magyaros korszak” Lipcsében?

Német labdarúgás
2025.07.21. 17:57

Nyolcmilliárd euróval a világ tetején a Chelsea

Angol labdarúgás
2025.07.19. 11:36

U20-as csapattól kaptak egy ötöst – kínosan indult a Ten Hag-éra a Leverkusennél

Német labdarúgás
2025.07.19. 09:49

Keita és Szevikjan betalált, negyedik felkészülési meccsét is megnyerte a Fradi

Labdarúgó NB I
2025.07.15. 13:24

Rekordigazolás a Leverkusennél, ő érkezett Wirtz helyére – hivatalos

Német labdarúgás
2025.07.13. 10:26
Ezek is érdekelhetik