Köln: a „kecskéseknél” folytatja a Bayern München korábbi kapusa

Vágólapra másolva!
2010.12.21. 16:02
A Bundesliga Aktuell információi szerint az 1. FC Köln szerződteti a Bayern München korábbi első számú kapusát, Michael Rensinget.

Rensing – akinek szerződése idén nyáron járt le a Bayernnél, és azóta egy hetedosztályú klub edzéseit látogatta – a hírek szerint a következő szezon végéig szóló megállapodást ír alá a „kecskésekkel".

A Köln azért keresett kapust, mert a kolumbiai Faryd Mondragón a téli szünetben az észak-amerikai profi bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Unionhoz távozik.

Legfrissebb hírek

Az MU megállapodott Mbeumóról; Luis Díaz közölte a Liverpoollal távozási szándékát – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
8 órája

Kl-selejtező: Szegeden játssza visszavágóját a Kassa

Európa-konferencialiga
14 órája

Futballklub lett Snoop Dogg és Modric közös biznisze

Angol labdarúgás
14 órája

Szerződést bontott korábbi kapitányával a Vasas – hivatalos

Labdarúgó NB II
17 órája

A román sajtóban is Vécsei kimaradt 11-eseiről esett a legtöbb szó

Európa-liga
19 órája

„Mindig az elsők között futottam” – Détári Lajos exkluzív interjút adott a Nemzeti Sportrádiónak

Magyar válogatott
2025.07.17. 14:14

Négyen sem tudták elvenni tőle! Videón Neymar 85. perces győztes gólja

Minden más foci
2025.07.17. 08:56

Egyelőre zárt kapukat dönget a Bayern Nick Woltemade ügyében; megvan a lengyelek új szövetségi kapitánya

Minden más foci
2025.07.16. 16:02
Ezek is érdekelhetik