Bundesliga: Doll bizalmat kapott Hamburgban

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2006.12.20. 19:26
Címkék
A labdarúgó Bundesliga élvonalában szereplő Hamburger SV elnöksége szerdán egyhangúlag úgy döntött, tavasszal is Thomas Doll (képünkön) felel a szakmai munkáért a kiesés ellen küzdő csapatnál.

A hamburgiak történetük leggyengébb félévét zárták, 26 tétmeccsen mindössze kétszer nyertek, a bajnokságban 17 mérkőzésen csak egyszer győztek és a tabellán az utolsó előtti, kiesést jelentő helyen állnak.

A csapat az előző bajnokságban a harmadik helyen végzett és erre a szezonra is a dobogós hely megszerzése, a Bajnokok Ligája-részvétel kiharcolása volt a cél.

Az elnökségi ülés utáni sajtótájékoztatón elhangzott: Doll olyan szakmai anyagot és elemzést készített, amely alapján a testület számára nem kétséges, hogy vezetésével az együttes bennmarad az első osztályban.

A Hamburger SV az egyetlen klub a mezőnyben, amely a Bundesliga 1963/64-es rajtja óta mindig az élvonalban szerepelt.

Szavazás

Melyik csapat nyeri a német bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Szépe János a 2. örökrangadójára készül; Dénes Vilmos támadófutballt ígér

Labdarúgó NB I
26 perce

Varga Zsolt: Ha ezen az úton maradunk, messzire juthatunk

Vizes vb 2025
54 perce

A Fradi be fogja tartani a magyar felnőtt- és a magyar fiatalperceket

Labdarúgó NB I
1 órája

Détári Lajos beszélgetésével zárul a Buzánszky Sportterasz a Tusványoson

Egyéb egyéni
1 órája

Eltapsoltak pár milliárd eurót, jöhet az építkezés

Angol labdarúgás
1 órája

F1 75: a Ferrari kettős győzelemmel tisztelgett Enzo Ferrari emléke előtt

F1
1 órája

A játék minden elemében előrelépett a női vízilabda-válogatott

Vizes vb 2022
2 órája

Krznar: Megpróbáljuk tartani a „magyarszabályt”, amikor lehetőség nyílik rá; Radenkovics a stílussal elégedett

Labdarúgó NB I
3 órája
Ezek is érdekelhetik