Sérülések és eltiltások: nagy bravúr kellene a magyar sikerhez; Imre Bence: Néha honvágyam van, de úgy érzem, a helyemen vagyok

SZ. M.SZ. M.
Vágólapra másolva!
2025.03.21. 23:53

A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk:

 

Nemcsak a kétgólos isztambuli vereség miatt főhet Marco Rossi szövetségi kapitány feje, hiszen a héten megsérülő játékosok után Schäfer András és Nagy Zsolt sem állhat a Törökország elleni visszavágón a rendelkezésére. A lapunk által utolért Erol Bulut, a Fenerbahce egykori vezetőedzője úgy véli, hazája válogatottjának nem lesz gyerekjáték az idegenbeli mérkőzés, százszázalékos koncentrációra lesz szüksége Budapesten, ám ha összeszedetten futballozik, nem lesz gondja a továbbjutással. Borsos László és Somogyi Zsolt törökországi jelentése.

Imre Bence, a magyar kézilabda-válogatott 22 éves jobbszélsője óriási csatát folytat csapatával a német bajnokság megnyeréséért. Klubja, a THW Kiel szombat este a rivális Flensburg otthonában léphet nagyot az aranyérem felé. Szendrei Zoltán interjúja.

Nincs egyértelmű favorit a női kosárlabda Magyar Kupa pécsi fináléjában, de az előrehozott döntőnek is kikiáltott Pécs–DVTK csata győztese nagy lépést tehet a kupagyőzelem felé. Fazekas Zoltán beharangozója.

Mindkét magyar, a hatodikként végző Szűcs Szabina és a nyolcadik helyezett Krizsán Xénia is kitett magáért ötpróbában a Nankingban zajló fedett pályás atlétikai világbajnokság nyitó napján. Az Európa-bajnok Molnár Attila 2024 után ismét bejutott a vb-döntőbe 400 méteren. A fedett pályás atlétikai világbajnokságon történteket Szendrei Zoltán foglalta össze.

A NEMZETI SPORT NAPILAPOT DIGITÁLIS FORMÁBAN ITT OLVASHATJA EL!

 

Legfrissebb hírek

Biztató önéletrajz – Smahulya Ádám jegyzete

Labdarúgó NB I
10 órája

Kuczora Csenge: Nem éreztem görcsösséget; Pécsi Ármin: A hozzáállásunk megfelelő volt

E-újság
10 órája

Jeges élmények, jeges zuhany – Csinta Samu publicisztikája

Jégkorong
Tegnap, 0:29

A hetedik – Bodnár Tibor jegyzete

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:27

A kiesőjelöltek képtelenek nyerni; újra NB I-es a Kisvárda

E-újság
2025.05.04. 23:45

A Fradi megőrizte előnyét a Puskással szemben; Szabó István: Szerintem szeretettel fogadnak majd Kecskeméten

E-újság
2025.05.03. 23:45

Pécsi Ármin: A Fradi elleni csúcsrangadó eldönthet kérdéseket, de még többet vethet fel; Ligetvári Patrik: Mintha kést döftek volna a szívembe

E-újság
2025.05.02. 23:45

NS-kerekasztal: Szoboszlai maradjon még Liverpoolban!; László Csaba hallani sem akar a Sepsi OSK kieséséről

E-újság
2025.05.01. 23:32
Ezek is érdekelhetik