MÁJUS 2., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
32. FORDULÓ
17.00:
Budafoki MTE–Budapest Honvéd  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
36. FORDULÓ – élőben az NSO-n!
14.30: Debreceni VSC–Aqvital FC Csákvár (Tv: M4 Sport+)
17.00: FC Ajka–Soroksár SC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Pécsi MFC
17.00: Budaörs–Szentlőrinc, Tatabánya
17.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: Gyirmót FC Győr–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport+)
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Vasas FC–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–DEAC

NB III
33. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
Putnok–DVSC II
17.00:
Tállya–DVTK II
17.30: Eger–Balassagyarmat
17.30: Tiszafüred–Tiszakécske
17.30: Salgótarján–Cegléd
17.30: Mezőkövesd II–Kisvárda II
17.30: BVSC–Sajóbábony
17.30: Sényő–Tiszaújváros
17.30: Hatvan–Jászberény
17.30: Füzesgyarmat–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Szekszárd
11.00: Paks II–Hódmezővásárhely
11.00: Újpest II–Vác
17.30: Kozármisleny–ESMTK
17.30: Majos–Honvéd II
17.30: Monor–Iváncsa
17.30: FC Dabas–Rákosmente
17.30: Dunaújváros–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–Körösladány
Taksony–Dabas-Gyón 0–3 (a Taksony lemondta a mérkőzést, a három pontot a Dabas-Gyón kapta meg)
NYUGATI CSOPORT
11.00:
ZTE II–Sopron
11.00: Tatabánya–Érd
11.00: Fehérvár II–THSE-Szabadkikötő
17.30: Balatonfüred–Veszprém
17.30: BKV Előre–Nagyatád
17.30: Gárdony–Puskás Akadémia II
17.30: Komárom–III. Kerületi TVE
17.30: Mosonmagyaróvár–Lipót
17.30: Nagykanizsa–Pápa
17.30: Bicske–Ménfőcsanak

NŐI NB I
19. FORDULÓ
17.00:
Szent Mihály–Astra

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
15.00:
Newcastle United–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.30: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.15: Tottenham–Sheffield United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Brest–Nantes
15.00: Dijon–Metz
15.00: Lorient–Angers
15.00: Nimes–Reims
17.05: Montpellier–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
21.00: Monaco–Lyon (Tv: Digi Sport3)

HORVÁT 1. HNL
32. FORDULÓ
19.05:
NK Osijek–Varazdin – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Fiorentina
15.00: Napoli–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sassuolo–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
18.00: Udinese–Juventus (Tv: Digi Sport1)
20.45: Sampdoria–Roma (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
14.00:
Valladolid–Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Cádiz (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Hed-Land Sportcsarnok SE–Komlói Bányász I
11.00: Szerva ASE I–Floratom Szegedi AC I
13.00: DVTK SE–CVSE-Swietelsky Future FM I
15.00: Honvéd Szondi SE I–Félegyházi ASI

ATLÉTIKA
19.15:
váltó-világbajnokság (Tv: M4 Sport)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
New York Yankees–Detroit Tigers (Tv: Sport2)

FORMULA–1
PORTUGÁL NAGYDÍJ, PORTIMAO
16.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
NŐI NB I
16.30:
DVSC Schaeffler–Érd

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Milwaukee Bucks–Brooklyn Nets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1088 (Tv: Sport2)    

MOTOGP
SPANYOL NAGYDÍJ, JEREZ
11.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

NASCAR
21.00:
11. futam: Buschy McBush Race 400, Kansas Speedway (Tv: Arena4)

SZNÚKER
13.45 és 19.45: világbajnokság, döntő, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TENISZ
12.30: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

TOLLASLABDA
Európa-bajnokság, Kijev

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
30. FORDULÓ
14.05:
OSC–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)