NOVEMBER 8., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
10. FORDULÓ
14.30:
Zalaegerszeg–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
16. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.30:
Szolnoki MÁV FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.30: BFC Siófok–Kolorcity Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
13.30: Budaörs–Aqvital FC Csákvár, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
19.45: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Debreceni VSC–Békéscsaba 1912 Előre – 3–0, megállapított eredmény

NB III
17. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

13.30: Salgótarján–Tiszafüred
13.30: Gyöngyös–DVTK II
13.30: Eger–Jászberény
13.30: Mezőkövesd II–Balassagyarmat
13.30: Füzesgyarmat–DVSC II
13.30: Tállya–Sajóbábony
13.30: Putnok–Kisvárda II
13.30: Sényő–Cegléd
13.30: BVSC–Tiszakécske
Hatvan–Tiszaújváros – elhalasztva
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Újpest II–ESMTK
11.00:
Paks II–Dabas-Gyón
13.30: Kozármisleny–Taksony
13.30: Szegedi VSE–Iváncsa
13.30: Dunaújváros–Honvéd II
13.30: FC Dabas–Vác
13.30: Monor–Hódmezővásárhely
13.30: Majos–Szekszárd
16.00: Kecskemét–Rákosmente
FTC II–Körösladány elhalasztva
NYUGATI CSOPORT
11.00: ZTE II–Nagyatád
11.00:
Fehérvár II–III. Kerületi TVE
13.30: Bicske–Lipót
13.30: Nagykanizsa–Sopron
13.30: Mosonmagyaróvár–Tatabánya
13.30: Komárom–Veszprém
13.30: BKV Előre–Balatonfüred
13.30: Gárdony–Pápa
14.30: Ménfőcsanak–THSE-Szabadkikötő
Érd–Puskás Akadémia II – elhalasztva

NŐI NB I
9. FORDULÓ
14.15:
ETO FC Győr–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ
13.00:
West Bromwich Albion–Tottenham (Tv: Digi Sport2)
15.00:
Leicester City–Wolverhampton (Tv: Spíler1)
17.30:
Manchester City–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
20.15:
Arsenal–Aston Villa (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
13.00:
Brest–Lille (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lens–Reims (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–Nantes
15.00: Metz–Dijon
15.00: Nimes–Angers
17.00: Nice–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
15.30:
Wolfsburg–Hoffenheim
18.00: Leverkusen–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ
12.30:
Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
15.00: Atalanta–Internazionale (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
15.00: Genoa–Roma (Tv: Digi Sport2)
15.00: Torino–Crotone
18.00: Bologna–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Verona (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

OSZTRÁK BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
17.00:
Rapid Wien–Salzburg (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Villarreal (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Granada (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Valladolid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Denver Broncos
19.00: Buffalo Bills–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)
19.00: Indianapolis Colts–Baltimore Ravens
19.00: Jacksonville Jaguars–Houston Texans
19.00: Kansas City Chiefs–Carolina Panthers
19.00: Minnesota Vikings–Detroit Lions
19.00: Tennessee Titans–Chicago Bears
19.00: Washington Football Team–New York Giants
22.05: Los Angeles Chargers–Las Vegas Raiders
22.25: Arizona Cardinals–Miami Dolphins (Tv: Arena4)
22.25: Dallas Cowboys–Pittsburgh Steelers
Hétfő, 2.20: Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints (Tv: Arena4)

DARTS
WORLD CUP OF DARTS
13.00:
negyeddöntő, Salzburg (Tv: Sport2)
19.00:
elődöntő, döntő, Salzburg (Tv: Sport1)  

KERÉKPÁR
VUELTA A ESPANA
14.35: 18. (utolsó) szakasz, Hipódromo de la Zarzuela–Madrid, 124.2 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA,CSOPORTKÖR
7. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00:
Győri Audi ETO KC–BV Borussia 09 Dortmund (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.45:
Oroszlány–Kecskemét (Tv: M4 Sport+)

MOTOGP
EURÓPAI NAGYDÍJ, VALENCIA
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés
8.50: Moto2, bemelegítő edzés
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

MOTOKROSSZ
11.00:
világbajnokság, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)

PÁLYAKERÉKPÁR
13.25:
Európa-bajnokság, férfiak, 's-Hertogenbosch (Tv: Eurosport2)

RALI
Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 4. fordulója, Nyíregyháza

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.30:
Újpesti TE–Vasas Óbuda

SZNÚKER
CHAMPION OF CHAMPIONS
20.00:
döntő, Milton Keynes (Tv: Sport2)  

TENISZ
ATP-TORNA

15.00: Párizs (Tv: Eurosport2)    

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
16.30:
ZF-Eger–Budapesti Honvéd SE