ÁPRILIS 28., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

21.00: Paris Saint-Germain (francia)–Manchester City (angol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
35. FORDULÓ

17.00: DEAC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Pécsi MFC–FC Ajka
17.00: Soroksár SC–Vasas FC
17.00: Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Gyirmót
17.00: Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás, Kozármisleny
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Gyirmót FC Győr
18.00: WKW ETO FC Győr–Szolnoki MÁV FC
18.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–BFC Siófok
18.00: Békéscsaba 1912 Előre–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
18.00: Aqvital FC Csákvár–Budaörs

NB III
32. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Sényő
17.00: Sajóbábony–Mezőkövesd II
17.00: Kisvárda II–Salgótarján
17.00: Cegléd–Tiszafüred
17.00: Tiszakécske–Balassagyarmat
17.00: Gyöngyös–Hatvan
17.00: Jászberény–Tállya
17.00: DVTK II–Putnok
17.00: Füzesgyarmat–Eger
17.00: Tiszaújváros–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Honvéd II–Újpest II
17.00: Hódmezővásárhely–FTC II
17.00: Szekszárd–Kozármisleny
17.00: ESMTK–Taksony
17.00: Dabas-Gyón–Körösladány
17.00: Dunaújváros–Kecskemét
17.00: Szegedi VSE–FC Dabas
17.00: Rákosmente–Monor
17.00: Iváncsa–Majos
17.00: Vác–Paks II
NYUGATI CSOPORT
15.00:
Veszprém–Puskás Akadémia II
17.00: Nagyatád–Balatonfüred
17.00: Ménfőcsanak–Nagykanizsa
17.00: Pápa–Fehérvár II
17.00: THSE-Szabadkikötő–Mosonmagyaróvár
17.00: Lipót–ZTE II
17.00: Sopron–Komárom
17.00: III. Kerületi TVE–Érd
18.30: Bicske–Gárdony
19.00: Tatabánya–BKV Előre

OSZTRÁK BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
18.30:
Red Bull Salzburg–Wolfsberger AC (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 4. FORDULÓ
15.30:
Sepsi OSK–Academica Clinceni – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
33. FORDULÓ
19.00:
Athletic Bilbao–Valladolid (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
38. FORDULÓ
15.00:
Göztepe–Trabzonspor  (Tv: Sport1) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.30:
Milwaukee Brewers–Miami Marlins (Tv: Sport1)

JÉGKORONG
KHL
18.00:
Avangard Omszk–CSZKA Moszkva (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
world tour, Tour of Rmandie (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
5. FORDULÓ
20.30:
Spanyolország–Magyarország, Antequera (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Ceglédi KKSE
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS

18.00: DEAC–Alba Fehérvár
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–PVSK-Veolia
18.00: Jászberényi KSE–Kaposvári KK
NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.45:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
Zenit Szentpétervár (orosz)–Barcelona (spanyol)
19.45: Fenerbahce (török)–CSZKA Moszkva (orosz)
20.45: Bayern (német)–Milano (olasz)

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1085 (Tv: Sport2)  

SZNÚKER
11.00, 15.25 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
ATP: München, Estoril

TOLLASLABDA
Európa-bajnokság, Kijev
Női egyes, 2. forduló (a legjobb 16 közé jutásért)

Kőrösi Ágnes–Marija Micova (bolgár)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
29. FORDULÓ
12.00:
Tigra-ZF-Eger–OSC
12.00: Tatabánya–BVSC Zugló
18.00: Debreceni VSE–A-Híd VasasPlaket
19.00: Metalcom Szentes–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Szeged
20.00: UVSE Hunguest Hotels–Kaposvári VK
20.00: Budapesti Honvéd SE–KSI SE