JANUÁR 13., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00:
Bp. Honvéd–Újpest FC
12.00: Paksi FC–Budaörs (NB II)
13.00: Kazincbarcika SC (NB II)–Kisvárda
13.00: Zalaegerszegi TE FC–BFC Siófok (NB II)
14.00: Újpest FC–WKW ETO FC Győr (NB II)
14.00: Mezőkövesd–Dorog (NB II)
14.00: Paksi FC– Nyíregyháza (NB II)
15.00: Puskás Akadémia–Csákvár (NB II)
17.00: Ferencváros–Algeciras (spanyol III.) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
19.00:
Manchester City–Brighton&Hove Albion (Tv: Spíler1)
A 16. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.15:
Tottenham Hotspur–Fulham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA SZUPERKUPA
21.00:
PSG–Olympique Marseille

NÉMET KUPA
2. FORDULÓ
20.30:
Holstein Kiel (II.)–Bayern München (Tv: Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Fiorentina–Internazionale (Tv: Sport2)
17.45: Napoli–Empoli (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Genoa (Tv: Sport2)

SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.55:
Real Sociedad–FC Barcelona (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

SÍLÖVÉSZET
14.20:
világkupa, férfi sprint, Oberhof (Tv: Eurosport2)

CSELGÁNCS
Mesterek Tornája, Doha

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–Sport Club Csíkszereda (romániai)
NHL, ALAPSZAKASZ
23.30:
Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
G-CSOPORT
18.00:
Egyiptom–Chile (Tv: M4 Sport)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
18.45:
Vipers Kristiansand (norvég)–Rosztov-Don (orosz) – elhalasztva
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Váci NKSE
18.00: Siófok KC–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
18.00: PVSK-Veolia–OSE Lions
18.00: Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
20.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
19.30:
Vasas Akadémia–Uni Győr MÉLY-ÚT

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1009 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Dunaferr SE
FÉRFI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
18.30:
MÁV Előre-Bericap–Fino Kaposvár SE

SZNÚKER
13.45, 15.50 és 19.45:
London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
21.00: Delray Beach (Tv: Eurosport2)
Antalya
WTA-TORNA
9.00: Abu-Dzabi (Tv: Digi Sport1)
AUSTRALIAN OPEN
női selejtező, Dubai

TEREPRALI
Dakar rali, 10. szakasz, Neom–al-Ula (342 km)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 19. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE