Ligue 1: Ibra két, Silva, Motta és Cavani egy gólt szerzett

2014.01.19. 22:54
Ibrahimovic gólörömét a szögletzászló bánta (Fotó: Reuters)
A Nantes újoncként remekül szerepel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, a PSG otthonában azonban esélye sem volt a pontszerzésre, a fővárosiak 5–0-ra nyertek.

Thiago Silva egy szöglet után már a 10. percben megszerezte a vezetést a PSG-nek, amelynek előnyét Zlatan Ibrahimovic büntetőből duplázta meg. A második félidőben aztán 12 perc alatt Thiago Motta, Edinson Cavani és a második gólját lövő Ibrahimovic is betalált, kialakítva ezzel az 5–0-s végeredményt.

A párizsiak – akik a mostani meccsükön 72.5 százalékban birtokolták a labdát – már több mint 50 bajnoki gólnál járnak ebben az idényben, és a Monaco öt, a Lille pedig 10 pontra van tőlük leszakadva.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
21. FORDULÓ

PSG–Nantes 5–0 (Thiago Silva 10., Ibrahimovic 37., 64. – az elsőt 11-esből, Thiago Motta 52., Cavani 58.)