SZEPTEMBER 27., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
6. FORDULÓ

A-LIGA
2. CSOPORT
20.45: Svájc–Csehország, St. Gallen (Tv: Spíler1)
20.45: Portugália–Spanyolország, Braga (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
B-LIGA
1. CSOPORT
20.45: Ukrajna–Skócia, Krakkó
20.45: Írország–Örményország, Dublin
2. CSOPORT
20.45: Albánia–Izland, Tirana (Tv: Match4)
4. CSOPORT
20.45: Svédország–Szlovénia, Solna
20.45: Norvégia–Szerbia, Oslo (Tv: Arena4)
C-LIGA
2. CSOPORT
20.45: Görögország–Észak-Írország
20.45: Koszovó–Ciprus, Pristina

U21-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
Magyarország–Litvánia (Tv: M4 Sport)

U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
19.00:
Magyarország–Írország, Bangor City

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szerda, 0.00:
Cleveland Guardians–Tampa Bay Rays (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
DEAC–SC Csíkszereda (romániai)
18.30: FEHA19–Gyergyói HK (romániai)
18.40: Budapest JAHC–Corona Brasov (romániai)
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Skelleftea–Farjestad (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.00:
horvát körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
18.45:
CSA Steaua Bucuresti (román)–Ferencvárosi TC (Tv: Sport1)
20.45: Chambery Savoie Mont Blanc HB (francia)–Fejér B.Á.L.-Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT
  3.00:
Puerto Rico–Dél-Korea
  5.30: Kína–Belgium
  6.00: Egyesült Államok–Bosznia-Hercegovina
B-CSOPORT
  8.00:
Mali–Kanada
  9.30: Szerbia–Franciaország (Tv: M4 Sport)
12.30: Ausztrália–Japán

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1150 (Tv: Sport2)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs koronglövő-világbajnokság, Eszék
Férfi és női trap 2. nap

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
British Open, 2. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló, Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: A magyar labdarúgó-válogatott menetelése. Dénes Ferenc sportközgazdászt hívjuk 7.30-kor, s arról kérdezzük, mennyivel növekedhet a válogatott értéke csapatként és a játékosoké egyénileg, illetve mennyit jelent egy ilyen jó szereplés az erős riválisokkal szemben
8.10: Szurkolói beszámoló a Magyarország–Olaszország Nemzetek Ligája-mérkőzésről
8.30: Somogyi Zsoltot, a Nemzeti Sport szakíróját kérdezzük, mit is ér a válogatott sikeres NL-szereplése (például az első kalapba kerülés az Eb-selejtező sorsolásakor)
9.10: Szöllősi Györggyel, a Nemzeti Sport főszerkesztőjével beszélünk a magyar válogatott meneteléséről
9.30. Napi sportesemények, ez lesz a Hazafutásban
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina
Hazafutás, műsorvezető: Szegő Tibor
16.00: Vendégünk Kiss Norbert: címvédés és negyedik kamion Európa-bajnoki cím után
17.00: Labdarúgó Nemzetek Ligája után – L. Pap Istvánnal, a Nemzeti Sport vezető szerkesztőjével beszélgetünk, mérkőzés utáni riportok. Vendégünk Kaposi Dániel, Kerkez Milos menedzsere, valamint Stark Péter és Priskin Tamás
18.00: Az Év sportolója gála sajtótájékoztatója után – Szöllősi Györggyel, a Magyar Sportújságírók Országos Szövetségének elnökével beszélgetünk
19.00: Férfi kosárlabda bajnoki rajt előtt: Perl Zoltán (Falco), Pongó Máté (Szolnok), Ferencz Csaba (Körmend), Somogyi Ádám (Alba Fehérvár), Baksa Szabolcs (Bp. Honvéd) és Fazekas Zoltán (a Nemzeti Sport kosárlabda-szakírója)
20.00: Tíz év után vízilabda BL-ben a Vasas férfi csapata
21.00: Napi aktualitások