AUGUSZTUS 29., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
6. FORDULÓ
20.00:
BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ
20.00:
Cádiz–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
22.00: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+ Tuti 1135 (Tv: Sport1)

SPORTLÖVÉSZET
8.45:
Koronglövő Európa-bajnokság, Larnaca, férfi trap csapat

TENISZ
16.30:
US Open, 1. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
10.30:
Grúzia–Montenegró
15.30: Olaszország–Szlovákia
B-CSOPORT
19.00:
Görögország–Franciaország
21.00: Málta–Horvátország
C-CSOPORT
   9.00:
Románia–Spanyolország
17.00: Németország–Hollandia
D-CSOPORT
12.00:
Szerbia–Izrael
14.00: Magyarország–Szlovénia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

 

AUGUSZTUS 30., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
17.45:
Puskás Akadémia FC–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Zalaegerszegi TE FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
20.30:
Crystal Palace–Brentford
20.30: Fulham–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler2)
20.45: Southampton–Chelsea (Tv: Spíler2)
21.00: Leeds United–Everton (Tv: Match4)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
18.30:
Sassuolo–Milan (Tv: Sport1)
20.45: Roma–Monza
20.45: Internazionale–Cremonese (Tv: Sport1)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.46:
Teutonia Ottensen (IV.)–RB Leipzig (Tv: Sport2)

ROMÁN LIGA 1
8. FORDULÓ
18.15:
Universitatea Craiova–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 10. szakasz, Elche–Alicante, 30.9 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1136 (Tv: Sport2)

TENISZ
16.30:
US Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
11.30: Magyarország
–Németország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Horvátország–Románia
20.30: Görögország–Hollandia
B-CSOPORT
10.00:
Szlovákia–Szerbia
13.00: Franciaország–Spanyolország
19.00: Olaszország–Izrael

 

AUGUSZTUS 31., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
17.00:
Paksi FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.30: Vasas FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
15.30:
Eger SE–Vasas FC II
16.00: Debreceni EAC–Sényő
17.30: BVSC-Zugló–Tiszafüred
17.30: Hajdúszoboszló–Diósgyőri VTK II
17.30: Hatvan–Putnok FC
17.30: Jászberényi FC–BKV Előre
17.30: Kisvárda II–Békéscsaba II
17.30: Körösladány–Karcag
17.30: Pénzügyőr SE–Debreceni VSC II
17.30: Tiszaújváros–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Kecskeméti TE II
11.00: Honvéd FC II–Szolnok
11.00: Paks II–FC Dabas
17.30: Balassagyarmat–Iváncsa
17.30: Ceglédi VSE–Makó FC
17.30: Dunaújváros PASE–Majosi SE
17.30: Monor–Szekszárdi UFC
17.30: MTK II–Hódmezővásárhely
17.30: PTE-PEAC C-Doki–ESMTK
17.30: Újpest FC II–Bánk SE
NYUGATI CSOPORT
17.30:
Érd–Budaörs
17.30: Gyirmót II–Zalaegerszeg II
17.30: Komáromi VSE–Győri ETO II
17.30: Mol Fehérvár FC II–Tatabánya
17.30: Móri SE–Kaposvár
17.30: Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
17.30: VLS Veszprém–III. Kerületi TVE
17.30: Zsámbék–Kelen SC
18.00: Bicske–Balatonfüred

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
20.30:
Arsenal–Aston Villa (Tv: Arena4)
20.30: AFC Bournemouth–Wolverhampton Wanderers
20.30: Manchester City–Nottingham Forest (Tv: Spíler1)
20.45: West Ham United–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler2)
21.00: Liverpool–Newcastle United (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
5. FORDULÓ
19.00:
Angers–Reims
19.00: Lyon–Auxerre (Tv: Match4)
19.00: Monaco–Troyes
19.00: Montpellier–Ajaccio
19.00: Strasbourg–Nantes
21.00: Lens–Lorient
21.00: Lille–Nice
21.00: Olympique Marseille–Clermont
21.00: Rennes–Brest
21.00: Toulouse–PSG (Tv: Match4)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.46:
Viktoria Köln (III.)–Bayern München (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
18.30:
Empoli–Hellas Verona
18.30: Sampdoria–Lazio (Tv: Sport1)
18.30: Udinese–Fiorentina (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Spezia (Tv: Sport1)
20.45: Napoli–Lecce

SZERB SZUPERLIGA
9. FORDULÓ
18.30:
Topolyai SC–Radnicski 1923 – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
8. FORDULÓ
20.30:
Slovan Bratislava–DAC 1904 – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 11. szakasz, ElPozo Alimentación–Cabo de Gata, 191.2 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.45:
Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1137 (Tv: Sport2)

TENISZ
16.30:
US Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Montenegró–Szlovákia
17.00: Olaszország–Grúzia
B-CSOPORT
10.30:
Görögország–Málta
20.30: Horvátország–Franciaország
C-CSOPORT
12.00:
Hollandia–Spanyolország
15.30: Románia–Németország
D-CSOPORT
  9.00:
Szlovénia–Izrael
19.00: Szerbia–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

 

SZEPTEMBER 1., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NB I
6. FORDULÓ
19.00:
Budapest Honvéd–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–Manchester United (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.45:
Atalanta–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Salernitana

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
Bajnokok Ligája, D-csoport, 1. forduló
19.00:
Hydro Fehérvár AV19–Zürich Lions (svájci) (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 12. szakasz, Salobrena–Penas Blancas, 192.7 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET BUNDESLIGA
19.00:
Hamburg–Flensburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-bajnokság, Köln/Tbiliszi/Prága/Milánó
B-csoport, 1. forduló, Köln
14.30:
Magyarország–Bosznia-Hercegovina

LÓSPORT
17.45:
Kincsem+Tuti 1138 (Tv: Sport2) 

PARASPORT
Speciális Olimpia, európai egyesített tenisz meghívásos verseny (BVSC-Zugló Sportkomplexum)

TENISZ
16.30:
US Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT

10.00: Németország–Görögország
13.00: Románia–Hollandia
17.30: Horvátország–Magyarország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
11.30:
Szerbia–Olaszország
19.00: Spanyolország–Izrael
20.30: Franciaország–Szlovákia

 

SZEPTEMBER 2., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
20.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Zalaegerszeg (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30:
Borussia Dortmund–Hoffenheim (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
9. FORDULÓ
17.45:
Sepsi OSK–Mioveni – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
21.00:
Celta Vigo–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-sorozat, Brüsszel

DARTS
13.00:
PDC európai körverseny (BOK Sportcsarnok)

FORMULA–1
HOLLAND NAGYDÍJ, ZANDVOORT
12.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés
19.00:
Jukurit–Lulea (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Ifjúsági és U23-as világbajnokság, Szeged
10.00:
döntők

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 13. szakasz, Ronda–Montilla, 168.4 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA-LIGA, NÉGYES DÖNTŐ, ZADAR
ELŐDÖNTŐ
18.00:
RK Nexe (horvát)–PPD Zagreb (horvát)
20.30: Telekom Veszprém–Eurofarm Peliszter (északmacedón)
NŐI NB I
18.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: DVSC Schaeffler–Alba Fehérvár KC
18.00: Győri Audi ETO KC–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-bajnokság, Köln/Tbiliszi/Prága/Milánó

PARASPORT
Speciális Olimpia, európai egyesített tenisz meghívásos verseny (BVSC-Zugló Sportkomplexum)

TENISZ
16.30:
US Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT

10.30: Grúzia–Szlovákia
19.00: Olaszország–Montenegró
B-CSOPORT
15.30:
Málta–Franciaország
20.30: Görögország–Horvátország
C-CSOPORT
14.00:
Németország–Spanyolország
17.00: Románia–Hollandia
D-CSOPORT
  9.00: Magyarország
–Izrael (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
12.00: Szerbia–Szlovénia

 

SZEPTEMBER 3., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.00:
Kecskeméti TE–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
16.15: Vasas FC–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
18.15: Debreceni VSC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
Everton–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
16.00: Brentford–Leeds United
16.00: Newcastle United–Crystal Palace (Tv: Match4)
16.00: Nottingham Forest–AFC Bournemouth
16.00: Tottenham Hotspur–Fulham (Tv: Spíler1)
16.00: Wolverhampton Wanderers–Southampton
16.00: Chelsea–West Ham United (Tv: Match4)
18.30: Aston Villa–Manchester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Auxerre–Olympique Marseille
19.00: Lyon–Angers (Tv: Match4)
21.00: Nantes–PSG (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
8. FORDULÓ
21.05:
NK Osijek (Eszék)–Sibenik – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
 Bayer Leverkusen–Freiburg
15.30: Union Berlin–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: VfB Stuttgart–Schalke
15.30: Bochum–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–1. FC Köln
18.30: Eintracht Frankfurt–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
15.00:
Fiorentina–Juventus (Tv: Sport1)
18.00: Milan–Internazionale (Tv: Sport1)
20.45: Lazio–Napoli (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
14.00:
Real Mallorca–Girona (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Barcelona (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
9. FORDULÓ
18.00:
DAC 1904–Michalovce – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
13.00:
PDC európai körverseny (BOK Sportcsarnok)

FORMULA–1
HOLLAND NAGYDÍJ, ZANDVOORT
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
Bajnokok Ligája, D-csoport, 2. forduló
18.00:
Hydro Fehérvár AV19–Rögle Ängelholm (svéd) (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
Ifjúsági és U23-as világbajnokság, Szeged
9.30:
döntők

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny, 14. szakasz, Montoro–Sierra de La Pandera, 160.3 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Budai Farkasok-Rév Group–Mol Tatabánya KC, Budaörs
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–HÉP-Cegléd
18.00: Pick Szeged–CYEB-Budakalász
18.00: Fejér B.Á.L.-Veszprém–Sport36-Komló
19.00: HSA NEKA–Csurgói KK, Balatonboglár
NŐI NB I
16.00: NEKA–Érd, Balatonboglár
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Békéscsabai Előre NKSE
18.00: Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest
18.00: Praktiker-Vác–Siófok KC

KOSÁRLABDA
Férfi Európa-bajnokság, Köln/Tbiliszi/Prága/Milánó
B-csoport, 2. forduló, Köln
20.30:
Magyarország–Szlovénia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

PARASPORT
Speciális Olimpia, európai egyesített tenisz meghívásos verseny (BVSC-Zugló Sportkomplexum)

RÖPLABDA
Női Európa-bajnoki selejtező, C-csoport, 4. forduló
19.00:
Ciprus–Magyarország, Nicosia

TENISZ
16.30:
US Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ

A-CSOPORT
10.00: Magyarország
–Románia
17.30: Görögország–Horvátország
20.30: Németország–Hollandia
B-CSOPORT
11.30:
Szlovákia–Spanyolország
13.00: Szerbia–Izrael
19.00: Olaszország–Franciaország

 

SZEPTEMBER 4., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.45:
Kisvárda Master Good–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Újpest FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
7. FORDULÓ – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
16.00:
Soroksár SC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
16.00: Szentlőrinc–Credobus Mosonmagyaróvár – élőben az NSO-n!
17.00: MTK Budapest–HR-Rent Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.00: Dorogi FC–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!

NB III
7. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Hatvan
11.00: Debreceni VSC II–Tiszaújváros
16.00: BKV Előre–Körösladány
16.00: Diósgyőri VTK II–Eger SE
16.00: Füzesgyarmat–Kisvárda II
16.00: Karcag–Debreceni EAC
16.00: Putnok FC–Jászberényi FC
16.00: Sényő–BVSC-Zugló
16.00: Tiszafüred–Hajdúszoboszló
16.00: Vasas II–Pénzügyőr SE
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Kecskeméti TE II–Dunaújváros PASE
16.00: Bánk-Dalnoki LA–Cegléd
16.00: ESMTK–Monor
16.00: FC Dabas–MTK II
16.00: Hódmezővásárhely–Ferencvárosi TC II
16.00: Iváncsa–Újpest II
16.00: Majosi SE–Honvéd FC II
16.00: Makó FC–PTE-PEAC C-Doki
16.00: Szekszárdi UFC–Paks II
16.00: Szolnok–Balassagyarmat
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Győri ETO II–Zsámbék
11.00: Puskás Akadémia II–VLS Veszprém
11.00: Zalaegerszeg II–Móri SE
16.00: Balatonfüred–Mol Fehérvár FC II
16.00: Budaörs–Gyirmót II
16.00: Csorna–Érd
16.00: III. Kerületi TVE–Teskánd
16.00: Kelen SC–Nagykanizsa
19.00: Kaposvár–Bicske
19.00: Tatabánya–Komáromi VSE

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00:
Brighton–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Manchester United–Arsenal (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
13.00:
Montpellier–Lille
15.00: Ajaccio–Lorient
15.00: Brest–Strasbourg
15.00: Clermont–Toulouse
15.00: Reims–Lens
17.05: Troyes–Rennes
20.45: Nice–Monaco

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Hertha BSC (Tv: Arena4)
17.30: Mönchengladbach–Mainz (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
12.30:
Cremonese–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Bologna (Tv: Sport2)
18.00: Verona–Sampdoria (Tv: Sport2)
20.45: Udinese–Roma (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
14.00:
Osasuna–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
16.15: Athletic Bilbao–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Valencia–Getafe (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
10. FORDULÓ
20.00:
Crvena zvezda–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
13.00:
PDC európai körverseny (BOK Sportcsarnok)

FORMULA–1
HOLLAND NAGYDÍJ, ZANDVOORT
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
Ifjúsági és U23-as világbajnokság, Szeged
  9.00:
döntők (Tv: M4 Sport)
11.45: döntők (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
Vuelta a Espana országúti körverseny
15. szakasz, Martos–Hoya de la Mora, 149.6 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA-LIGA, NÉGYES DÖNTŐ, ZADAR
A 3. helyért
16.30:
Eurofarm Peliszter (északmacedón)–RK Nexe (horvát)
Döntő
19.00:
Telekom Veszprém–PPD Zagreb (horvát) – élőben az NSO-n!
FÉRFI EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
Ferencvárosi TC–CS Minaur Baia Mare (román) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
A-CSOPORT (Tbiliszi)
13.30:
Bulgária–Montenegró
16.15: Spanyolország–Belgium
19.00: Törökország–Grúzia
B-CSOPORT (Köln)
14.30:
Litvánia–Németország
17.45: Szlovénia–Bosznia-Hercegovina
20.30: Franciaország–MAGYARORSZÁG – élőben az NSO-n!

MOTOGP
SAN MARINÓI-I NAGYDÍJ, MISANO
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

PARASPORT
Speciális Olimpia, európai egyesített tenisz meghívásos verseny (BVSC-Zugló Sportkomplexum)

TENISZ
16.30:
US Open (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, SPLIT
13–16. HELYÉRT
10.00: Szlovákia–Németország
11.30: Málta–Szlovénia
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.00:
Montenegró–Románia
16.30: Grúzia–Hollandia
19.00: Görögország–Izrael
20.30: Franciaország–Szerbia