OKTÓBER 31., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB II
14. FORDULÓ
20.00:
Pécsi MFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
18.30:
Hellas Verona–Roma (Tv: Sport1)
20.45: Monza–Bologna (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Elche–Getafe (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
8. FORDULÓ
Kedd, 1.15:
Cleveland Browns–Cincinnati Bengals (Tv: Arena4)

BASEBALL
WORLD SERIES, 3. MÉRKŐZÉS
Kedd, 0.30:
Philadelphia Phillies–Houston Astros (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
Női felkészülési mérkőzés
17.00:
Magyarország–Németország, Tatabánya (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+ Tuti 1167 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TORNA
10.30:
olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Liverpool, férfi selejtezők

 

NOVEMBER 1., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Liverpool (angol)–Napoli (olasz) (Tv: M4 Sport)
21.00: Rangers (skót)–Ajax (holland)
B-CSOPORT
18.45:
Porto (portugál)–Atlético Madrid (spanyol) (Tv: Sport1)
18.45: Bayer Leverkusen (német)–FC Bruges (belga)
C-CSOPORT
21.00:
Bayern München (német)–Internazionale (olasz) (Tv: Sport1)
21.00: Viktoria Plzen (cseh)–Barcelona (spanyol)
D-CSOPORT
21.00:
Sporting CP (portugál)–Eintracht Frankfurt (német)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Tottenham Hotspur (angol)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
WORLD SERIES, 4. MÉRKŐZÉS
Szerda, 1.00:
Philadelphia Phillies–Houston Astros (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
FEHA19–Dunaújvárosi Acélbikák
18.00: DVTK Jegesmedvék–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: Újpesti TE–Corona Brasov (romániai)
18.30: Debreceni EAC–Gyergyói HK (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
Fejér B.Á.L.-Veszprém–Kadetten Schaffhausen (svájci) (Tv: Sport2)
B-CSOPORT
18.45:
Ferencvárosi TC–Ystads IF HF (svéd) (Tv: Sport2)
C-CSOPORT
20.45:
RK Nexe (horvát)–Balatonfüredi KSE, Nasice (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés
19.00:
Tenerife La Laguna (spanyol)–Vasas Óbuda

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TORNA
19.45:
olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Liverpool – női csapatverseny, döntő

 

NOVEMBER 2., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ

E-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Dinamo Zagreb (horvát)
21.00: Milan (olasz)–Salzburg (osztrák)
F-CSOPORT
18.45: Real Madrid (spanyol)–Celtic (skót) (Tv: Sport2)
18.45: Sahtar Doneck (ukrán)–RB Leipzig (német), Varsó (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
21.00: Manchester City (angol)–Sevilla (spanyol) (Tv: Sport2)
21.00: Köbenhavn (dán)–Borussia Dortmund (német)
H-CSOPORT
21.00: Juventus (olasz)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport)
21.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Benfica (portugál)

UEFA IFJÚSÁGI LIGA
BAJNOKI ÁG, 2. FORDULÓ
16.00:
MTK Budapest–FC Asdod (izraeli) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
WORLD SERIES, 5. MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 1.00:
Philadelphia Phillies–Houston Astros (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.00:
Mersin (török)–Sopron Basket
A-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Fenerbahce (török)
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.00:
NKA Universitas PEAC–Ramla (izraeli)
F-CSOPORT
18.00:
SERCO UNI Győr–Botas (török)
FÉRFI EURÓPA-KUPA
G-CSOPORT
4. FORDULÓ
18.00:
Egis Körmend–Karhu (finn)
NŐI NB I
17.00:
E.ON ELTE BEAC–Vasas Akadémia

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TORNA
18.40:
olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Liverpool – férfi csapatverseny, döntő

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ
A-CSOPORT
  9.40:
Hollandia–Egyesült Államok
13.00: Kanada–Olaszország
B-CSOPORT
11.20:
Ausztrália–Magyarország
14.40: Spanyolország–Új-Zéland

 

NOVEMBER 3., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.45:
Trabzonspor (török)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.45: Monaco (francia)–Crvena zvezda (szerb)
A-CSOPORT
21.00:
Arsenal (angol)–Zürich (svájci)
21.00: Bodö/Glimt (norvég)–PSV (holland)
B-CSOPORT
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Fenerbahce (török), Krakkó
21.00: Rennes (francia)–AEK Larnaca (ciprusi)
C-CSOPORT
21.00: Roma (olasz)–Ludogorec (bolgár) (Tv: RTL3)
21.00: Real Betis (spanyol)–HJK (finn)
D-CSOPORT
21.00: Union Saint-Gilloise (belga)–Union Berlin (német)
21.00: Braga (portugál)–Malmö (svéd)
E-CSOPORT
18.45: Real Sociedad (spanyol)–Manchester United (angol) (Tv: RTL3)
18.45: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Omonia (ciprusi)
F-CSOPORT
18.45: Midtjylland (dán)–Sturm Graz (osztrák)
18.45: Feyenoord (holland)–Lazio (olasz)
G-CSOPORT
18.45: Qarabag (azeri)–Freiburg (német)
18.45: Olympiakosz (görög)–Nantes (francia)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA
CSOPORTKÖR, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.30:
RFS (lett)–Fiorentina (olasz)
16.30: Istanbul Basaksehir (török)–Hearts (skót)
B-CSOPORT

21.00: FCSB (román)–West Ham United (angol)
21.00: Silkeborg (dán)–Anderlecht (belga)
C-CSOPORT
21.00: Lech Poznan (lengyel)–Villarreal (spanyol)
21.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Austria Wien (osztrák)
D-CSOPORT
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Slovácko (cseh)
21.00: 1. FC Köln (német)–Nice (francia)
E-CSOPORT
18.45: Apollon (ciprusi)–Vaduz (liechtensteini)
18.45: AZ (holland)–Dnipro-1 (ukrán)
F-CSOPORT
18.45: Djurgarden (svéd)–Shamrock Rovers (ír)
18.45: Gent (belga)–Molde (norvég)
G-CSOPORT
18.45: Slavia Praha (cseh)–Sivasspor (török)
18.45: CFR Cluj (román)–Ballkani (koszovói)
H-CSOPORT
18.45: Zalgiris Vilnius (litván)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.45: Pjunik Jereván (örmény)–Basel (svájci)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.15:
Houston Texans–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Orlen Wisla Plock (lengyel)–Telekom Veszprém
B-CSOPORT
20.45:
Lomza Vive Kielce (lengyel)–Pick Szeged

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
2. FORDULÓ
B.CSOPORT
18.00:
DVTK-Hun-Therim–Mechelen (belga)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 0.00:
Orlando Magic–Golden State Warriros (Tv: Sport1)

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TORNA
19.45:
olimpiai kvalifikációs vb, Liverpool – női egyéni összetett döntő

ÚSZÁS
Rövidpályás-vk, Indianapolis

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERLIGA
A-CSOPORT
  9.40:
Kanada–Egyesült Államok
11.20: Hollandia–Olaszország
B-CSOPORT
13.00:
Ausztrália–Új-Zéland
14.40: Spanyolország–Magyarország

 

NOVEMBER 4., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
21.00:
Troyes–Auxerre (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30:
Mönchengladbach–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
20.45:
Udinese–Lecce (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00:
Girona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

ÜNNEPSÉG
11.00:
az id. Dárdai Pál Utánpótlás Edzőközpont ünnepélyes átadása és a Pécsi Labdarúgás Napja alkalmából szervezett ünnepség, Pécs, Kovácstelepi Sportpálya 1.

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
WORLD SERIES, 6. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
Szombat, 1.00:
Houston Astros–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
FTC-Telekom–Budapest JAHC
18.30: FEHA19–Újpesti TE
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Graz 99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT (Ljubljana)
18.00:
Magyarország–Svájc (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Horvátország
B-CSOPORT (Celje)
18.00:
Dánia–Szlovénia
20.30: Svédország–Szerbia
FÉRFI NB I
18.00:
HÉP-Cegléd–CYEB-Budakalász, Abony
NÉMET BUNDESLIGA
20.30:
THW Kiel–Lemgo (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
22.15:
Orlando Magic–Sacramento Kings (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Női Extraliga
18.00:
Kaposvári NRC–Fatum-Nyíregyháza
18.00: Szent Benedek RA–MTK Budapest

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TORNA
19.00:
olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Liverpool – férfi egyéni összetett döntő (Balázs Krisztián)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 0.00:
Bryce Mitchell–Movszar Jevlojev (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Rövidpályás-vk, Indianapolis

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ
A-CSOPORT
  9.40:
Hollandia–Kanada
13.00: Egyesült Államok–Olaszország
B-CSOPORT
11.20:
Új-Zéland–Magyarország
14.40: Spanyolország–Ausztrália
FÉRFI OB I
19.30:
Kaposvári VK–FTC-Telekom Waterpolo

 

NOVEMBER 5., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
14.45:
Mezőkövesd Zsóry FC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Zalaegerszegi TE FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
16.00:
Leeds United–AFC Bournemouth
16.00: Manchester City–Fulham (Tv: Spíler1)
16.00: Nottingham Forest–Brentford
16.00: Wolverhampton Wanderers–Brighton & Hove Albion (Tv: Match4)
18.30: Everton–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
17.00:
Ajaccio–Strasbourg
21.00: Angers–Lens (Tv: Match4)

HORVÁT 1. HNL
16. FORDULÓ
17.30:
Hajduk Split–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Augsburg–Eintracht Frankfurt
15.30: Borussia Dortmund–Bochum
15.30: Hertha BSC–Bayern München (Tv: Arena4)
15.30: Hoffenheim–RB Leipzig
15.30: Mainz–Wolfsburg
18.30: Werder Bremen–Schalke (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
15.00:
Empoli–Sassuolo (Tv: Sport1)
15.00: Salernitana–Cremonese
18.00: Atalanta–Napoli (Tv: Sport1)
20.45: Milan–Spezia (Tv: Sport1)

ROMÁN SUPERLIGA
17. FORDULÓ
14.00:
Arges–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
17. FORDULÓ
15.00:
DAC 1904–Spartak Trnava – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Cádiz (Tv: Spíler2)
16.15: Valladolid–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Celta Vigo–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Almería (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
EURÓPA-BAJNOKSÁG
13.30:
Magyarország–Franciaország, Kincsem Park

BASEBALL
WORLD SERIES, 7. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
Vasárnap, 1.00:
Houston Astros–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HC Innsbruck (osztrák)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT (Szkopje)
18.00:
Franciaország–Észak-Macedónia
20.30: Hollandia–Románia
D-CSOPORT (Podgorica)
18.00:
Montenegró–Spanyolország
20.30: Németország–Lengyelország
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Budai Farkasok-Rév Group
18.00: Dabas KC–Csurgói KK
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Fejér B.Á.L.-Veszprém

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
VBW CEKK Cegléd–BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–TFSE-MTK
18.00: NKA Universitas PEAC–Ludovika Csata
18.30:
PINKK Pécsi 424–SERCO UNI Győr

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 6. forduló
16.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár
Női Extraliga, alapszakasz, 3. forduló
18.30:
MÁV Előre SC-ST. Solar–Vasas Óbuda
19.00: Újpesti TE–Swietelsky-Békéscsaba

SÍUGRÁS
Világkupa, Wisla

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TOLLASLABDA
47. VICTOR FZ FORZA magyar nemzetközi bajnokság (XIII., Fáy utca 58.)

TORNA
14.30: olimpiai kvalifikációs vb, Liverpool – szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű, nők: ugrás, felemás korlát)

ÚSZÁS
Rövidpályás-vk, Indianapolis

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ
  9.40 és 11.20:
az 5-8. helyért
13.00 és 14.40: elődöntő
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
16.30:
Budapesti Honvéd SE–Tigra-ZF-Eger
17.00: Szegedi VE–KSI
18.00: Metalcom Szentes–BVSC-Zugló
18.00: UVSE–A-Híd VasasPlaket
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–Szolnoki Dózsa
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ
19.30:
Panioniosz (görög)–Genesys OSC
19.30: A-Híd VasasPlaket–AN Brescia (olasz)

 

NOVEMBER 6., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
15.15:
Vasas FC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Paksi FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
20.00: Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
15. FORDULÓ – élő eredménykövető

13.00: Gyirmót FC Győr–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
13.00: Budafoki MTE–ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.00:
Szentlőrinc–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
15.00: MTK Budapest–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
15.00: HR-Rent Kozármisleny–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
13.00:
Chelsea–Arsenal (Tv: Spíler1)
15.00: Aston Villa–Manchester United (Tv: Match4)
15.00: Southampton–Newcastle United (Tv: Spíler1)
15.00: West Ham United–Crystal Palace
17.30: Tottenham Hotspur–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
13.00:
Lorient–PSG (Tv: Match4)
15.00: Clermont–Montpellier
15.00: Nice–Brest
15.00: Reims–Nantes
15.00: Toulouse–Monaco
17.05: Lille–Rennes (Tv: Match4)
20.45: Olympique Marseille–Lyon

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Bayer Leverkusen–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: Freiburg–1. FC Köln

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Torino (Tv: Sport1)
15.00: Monza–Hellas Verona
15.00: Sampdoria–Fiorentina (Tv: Sport1)
18.00: Roma–Lazio (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
14.00:
Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Mallorca (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
18. FORDULÓ
19.30:
Topolyai SC–Partizan – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Los Angeles Chargers
19.00: Chicago Bears–Miami Dolphins
19.00: Cincinnati Bengals–Carolina Panthers
19.00: Detroit Lions–Green Bay Packers
19.00: Jacksonville Jaguars–Las Vegas Raiders
19.00: New England Patriots–Indianapolis Colts
19.00: New York Jets–Buffalo Bills
19.00: Washington Commanders–Minnesota Vikings
22.05: Arizona Cardinals–Seattle Seahawks
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Tennessee Titans (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
15.30:
DVTK Jegesmedvék–Budapest JAHC
15.30: FTC-Telekom–Debreceni EAC
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Újpesti TE
17.30: Gyergyói HK (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Ljubljana)
18.00:
Magyarország–Horvátország
20.30: Norvégia–Svájc
B-CSOPORT (Celje)
18.00:
Svédország–Szlovénia
20.30: Dánia–Szerbia
FÉRFI NB I
16.00:
Pick Szeged–Mol Tatabánya KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Sport36-Komló
18.00: Telekom Veszprém–HSA NEKA
NÉMET BUNDESLIGA
14.00:
Minden–Füsche Berlin (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
18.00:
Sopron Basket–DVTK-Hun-Therm
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Lakers–Cleveland Cavaliers (Tv: Sport2)

MOTOGP
VALENCIAI NAGYDÍJ
11.00:
Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 6. forduló
18.00:
Kistext JP Auto Mercedes–Pénzügyőr SE
18.30: GreenPlan-VRCK–Kecskeméti RC
20.00: MAFC-BME–MÁV Előre SC-Foxconn

SÍUGRÁS
Világkupa, Wisla

TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)

TORNA
14.30: olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Liverpool – szerenkénti döntők (férfiak: ugrás, korlát, nyújtó, nők: gerenda, talaj)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Bermuda

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ
  9.40:
a 7. helyért
11.20: az 5. helyért
13.00: bronzmérkőzés
14.40: döntő