SZEPTEMBER 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

NEMZETEK LIGÁJA
5. FORDULÓ
A-LIGA
1. CSOPORT
20.45:
Franciaország–Ausztria, Saint-Denis (Tv: Spíler1)
20.45: Horvátország–Dánia, Zágráb
4. CSOPORT
20.45: Belgium–Wales, Brüsszel (Tv: Arena4)
20.45: Lengyelország–Hollandia, Varsó (Tv: Spíler2)
C-LIGA
1. CSOPORT

20.45: Törökország–Luxemburg, Isztambul (Tv: Match4)
20.45: Litvánia–Feröer, Vilnius
3. CSOPORT
16.00: Kazahsztán–Fehéroroszország, Nur-Szultan (Tv: Spíler1)
20.45: Szlovákia–Azerbajdzsán, Nagyszombat
D-LIGA
1. CSOPORT

18.00: Lettország–Moldova, Riga (Tv: Spíler2)
20.45: Liechtenstein–Andorra, Vaduz

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világbajnokság, Racice
9.30: reményfutam
9.40: elődöntők
16.40: döntők

GOLF
18.30:
Presidents Cup, 1. nap, Egyesült Államok (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

18.30: FEHA19–Corona Brasov (romániai)
18.40: Budapest JAHC–SC Csíkszereda (romániai)
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00:
Lulea–Rögle (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
HBC Nantes (francia)–Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45:
Barca (spanyol)–Kielce (lengyel) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
A-CSOPORT

9.30: Dél-Korea–Kína
Péntek, 2.30: Puerto Rico–Egyesült Államok
Péntek, 5.00: Belgium–Dél-Korea
B-CSOPORT
6.00: Japán–Mali
12.30: Ausztrália–Franciaország (Tv: M4 Sport)
Péntek, 4.00:
Szerbia–Japán

LÓSPORT
18.15:
Kincsem+Tuti 1145 (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
10.00:
Négyesfogathajtó-vb, Pratoni del Vivaro – díjhajtás

TENISZ
ATP-torna, Metz
ATP-torna, San Diego
WTA-torna, Tokió
10.00: WTA-torna, Budapest

 

A SPORTRÁDIÓ MŰSORA

Reggeli műsor Harsányi Leventével és Risztov Évával
6.00: Sportösszefoglaló, Nemzeti Sport-lapszemle
7.00: Hivatalosan is bejelentették a Formula–1 2023-as versenynaptárát. Rekordszámú futam, furcsa időpontokban rendezendő versenyek, a harmadik amerikai futam, a Magyar Nagydíj időpontját pedig áthelyezték. Szujó Zoltán 7.30-kor telefonon bekapcsolódik az adásba, és szakmai szemmel is értékeli
a következő idényt
8.00: Roger Federer néhány napja bejelentette visszavonulását, ennek kapcsán az ellenfelek nyilatkozatai, Federer eredményei, rekordjai, mivel írta be magát a tenisz történelmébe. 8.30-kor hívjuk Noszály Sándort, aki elmondja, milyen embernek ismerte meg a svájci teniszezőt, mennyit veszít visszavonulásával a sportág
9.00: Hortobágyi Tibort hívjuk, aki tudósított a Porto–Veszprém férfi kézilabda BL-meccsről, és összefoglalja a történteket; Napi sportesemények; Mi lesz a hazafutásban?
10.00: Műsorvezető: Szani Roland
14.00: Műsorvezető: Gazdag Krisztina

Hazafutás, műsorvezető: Csisztu Zsuzsa
16.00: Visszatekintő a Veszprém portói kézilabda BL-meccsére; Sportnaptár Gécsek Tiborral
17.00: ParagraFuss! – sportjogi rovatunkban a CAS oroszok elleni döntéséről dr. Borbély Zoltán
18.00: Nantes-ban játszik a férfi kézilabda BL-ben a Szeged, negyeddöntő a Római Teniszakadémián
19.00: Kezdődik a női kosárlabda NB I, vendég: Székely Norbert szövetségi kapitány
20.00: Folytatódik a Nemzetek Ligája: pénteken Németország az ellenfél, sajtótájékoztató Frankfurtban és Lipcsében; a régi német–magyarok hősei emlékeznek