Felkészülés: a Real Benzema góljával nyert a PSG ellen

2013.07.27. 21:59
A Real Madrid Karim Benzema góljával 1–0-ra győzött a PSG ellen Göteborgban felkészülési mérkőzésen.

Carlo Ancelotti a Diego López – Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao – Khedira, Modric, Isco – Özil, Ronaldo – Benzema összeállításban küldte pályára csapatát korábbi klubja ellen, míg Laurent Blanc a Sirigu – Jallet, Sakho, Alex, Maxwell – Motta, Matuidi – Lucas Moura, Pastore – Lavezzi, Ibrahimovic tizenegynek szavazott bizalmat.Diego López – Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao – Khedira, Modric, Isco – Özil, Ronaldo – Benzema összeállításban küldte pályára csapatát korábbi klubja ellen, míg Laurent Blanc a Sirigu – Jallet, Sakho, Alex, Maxwell – Motta, Matuidi – Lucas Moura, Pastore – Lavezzi, Ibrahimovic tizenegynek szavazott bizalmat.

Mindkét oldalon volt néhány komolyabb helyzet a találkozó elején, majd a 23. percben a madridiak megszerezték a vezetést. Karim Benzema volt eredményes, miután Mesut Öziltől kapott egy passzt, és a tizenhatos vonalától kapásból a kapu bal alsó sarkába lőtt. 0–1

A félidő hajrájában Ezequiel Lavezzi könnyedén egyenlíthetett volna, de hibázott óriási ziccerben – másodszor is.

A szünet után a Real Madrid alakított ki veszélyes helyzeteket, de Ángel di María a kapufát találta el, míg Cristiano Ronaldo fejesét Salvatore Sirigu védte ki.

A hajrában sem született már újabb találat, így a madridiak megnyerték az összecsapást.