Premjer-liga: döntetlen a nézők nélküli szuperrangadón

2012.11.26. 19:05
Döntetlennel (1–1) ért véget a címvédő Zenit és a jelenlegi éllovas CSZKA Moszkva hétfő esti szentpétervári rangadója az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 17. fordulójában.

Renat Janbajev remek kényszerítőzés után az 56. percben megszerezte a vezetést a többet támadó Zenitnek, a CSZKA a 85. percben Rasmus Elm büntetőjével egyenlített, amelyet Tomás Hubocan hozott össze Alan Dzagojev elleni szabálytalanságával.

A CSZKA értékes pontot szerzett, de tény, második nagy győzelmi sorozata is megszakadt hatnál ebben a bajnokságban.

A mérkőzést a Zenit-szurkolók legutóbbi rendbontása miatt zárt kapu mögött rendezték meg Szentpéterváron.

Hétfőn pályán volt a második helyezett Anzsi is, és a csereként beálló Oleg Satov 92. percben szerzett góljával begyűjtötte a három pontot Permben. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!