Edzősors: Marko Nikolics Moszkvában tárgyal – NS-infó

PÓR KÁROLYPÓR KÁROLY
Vágólapra másolva!
2024.06.02. 11:20
Marko Nikolics Moszkvában kaphat kispadot (Fotó: archív)
A Nemzeti Sport külföldi értesülései szerint a korábban a Fehérvár FC-t is irányító szerb Marko Nikolics a hétvégén már Oroszországba ment tárgyalni, miután nem rég távozott az emírségekbeli Sabab Al-Ahlitól.

 

Magyarországon több forrás is már-már tényként kezelte az elmúlt napokban, hogy Marko Nikolics lehet az Újpest FC új vezetőedzője, miután a napokban távozott az emírségekbeli Sabab Al-Ahlitól. Ez azonban nemcsak azért tűnik elképzelhetetlennek, mert a szakember az Egyesült Arab Emírségekben a hírek szerint évi 3 millió dollárt keresett, hanem azért is, mert az egyik legfelkapottabb szerb edzőnek számít, számos ajánlat közül válogathat.

A Nemzeti Sport külföldi forrásai szerint a korábban Fehérváron, majd a Lokomotiv Moszkvánál is dolgozó Nikolicsot a hétvégén már egy moszkvai klubnál várták tárgyalásra.

A zurnal.rs szerb portál eközben arról számolt be szombaton, hogy az orosz élvonalban 6. helyen végzett CSZKA Moszkva jó eséllyel két szerb edző közül választhatja ki következő vezetőedzőjét. Az egyik jelölt Nikolics, a másik pedig a Ferencváros megfigyelői előtt sem ismeretlen, legutóbb a Krasznodarnál dolgozó Vladimir Ivics. 

 

Legfrissebb hírek

2027-ig hosszabbított Hornyák Zsolttal a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
4 órája

Címlapsztori: jobban szeret a háttérben „dobolni” Damir Krznar, az Újpest FC vezetőedzője

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:31

Újra 12 edzőváltás az NB I-ben, a DVSC két csúcsot is megdöntött

Labdarúgó NB I
2025.05.07. 12:24

„Nem éreztem a srácokon örömöt, felszabadultságot” – Damir Krznar tudja, hogyan változtasson ezen Újpesten

Labdarúgó NB I
2025.05.07. 12:01

Biztató önéletrajz – Smahulya Ádám jegyzete

Labdarúgó NB I
2025.05.05. 23:31

Várhidi Péter: Nem sok értelmét látom az újpesti edzőváltásnak

Labdarúgó NB I
2025.05.05. 21:05

Hamarosan kiderül, kik alkotják az új újpesti stábot

Labdarúgó NB I
2025.05.05. 17:04

Damir Krznar: Egész életemben nyomás alatt dolgoztam, amit szeretek is

Labdarúgó NB I
2025.05.05. 09:18
Ezek is érdekelhetik