Futballeredmények: az egyik magyar kapus sír, a másik nevet Feröeren

2011.05.24. 00:29
Turi Tamás csapata, a Víkingur hétfői győzelme révén továbbra is az éllovas nyomában halad a feröeri labdarúgó-bajnokság élvonalában.

Miközben Turi csapata sorozatban a negyedik győzelmét könyvelte el, a másik magyar kapus, Gángó András klubja nem tudta tovább nyújtani hatos veretlenségi szériáját: az NSÍ az éllovas tórshavni B36-tól szenvedett vereséget hazai pályán. Mindkét magyar kapus ott volt a kezdő tizenegyben.

Svédországban említésre érdemes, hogy pillanatnyilag a bajnokságot négy vereséggel kezdő Göteborgé a leghosszabb (ötmérkőzéses) veretlenségi sorozat. A nagy múltú IFK a 85. percben, az izlandi Ragnar Sigurdsson gólja révén mentette meg jó szériáját, ám 11 pontjával még mindig csak a 12. helyen áll.

Örebro–GAIS 3–1
Az élcsoport: 1. Helsingborg 20 pont, 2. Malmö 17, 3. Elfsborg 16 (15–12), 4. Kalmar 16 (11–8)