Benítez elutasítása

SZ. E. M.SZ. E. M.
Vágólapra másolva!
2009.01.17. 00:04
Címkék

A Liverpool Echo értesülései szerint Rafa Benítez visszautasította a „vörösök” szerződéshosszabbítási ajánlatát. A szakembernek nem a fizetése vagy a megállapodás hossza okoz problémát, több beleszólást szeretne a futballügyekbe, illetve nehezményezi, hogy döntéseiről be kell számolnia Rick Parry ügyvezetőnek.

„Több helyen is szereztem tapasztalatokat, és ha egy klubnak nincs technikai igazgatója, a menedzsernek kell meghoznia a futballal kapcsolatos döntéseket. Ehhez figyelembe kell vennie a tulajdonosok által rendelkezésére bocsátott pénzösszeget, ezt leszámítva viszont ő tudja a legjobban, mire van szüksége együttesének – mondta a spanyol, aki az utánpótlást is szeretné ellenőrizni. – Az Ajax, a Barca vagy a Valencia akadémiája folyamatos utánpótlást garantál a felnőttcsapatnak. Szeretném, ha nagyobb beleszólásom lenne a rendszerbe, így jobban tudnánk használni tehetségeinket.”

Benítez szerződése 2010ben jár le, de hangsúlyozta, jó viszonyban van a tulajdonosokkal, akik próbálják a lehető leghamarabb megoldani a helyzetet.

Legfrissebb hírek

Lévai Zoltán: Kő-papír-ollózhattunk volna Leventével a 77 kilóért

Birkózás
13 perce

HÁROM IKONIKUS MÁRKA – EGY KÜLÖNLEGES ÉLMÉNY: A FORMA–1 VILÁGA BUDAPEST BELVÁROSÁBA KÖLTÖZIK

F1
42 perce

Bognár György: Végül is hat gólban benne voltunk, háromban hátul, háromban elöl, úgyhogy nem panaszkodhatok

Labdarúgó NB I
46 perce

Kós és Jászó középdöntős 100 méter háton a vizes vb-n

Vizes vb 2025
1 órája

Hétfői sportműsor: Kós Hubert is medencébe ugrik

Úszás
8 órája

Siklósi Gergely: Nagyon akartam az aranyat; Lamin Colley duplája három pontot hozott a Puskásnak

E-újság
8 órája

Söröspohárba kapaszkodva – Csinta Samu publicisztikája

Minden más foci
8 órája

Dzsudzsák a 11-esről: Én már túl vagyok azon, hogy a góljaimat gyarapítsam

Labdarúgó NB I
8 órája
Ezek is érdekelhetik