Nincs könnyű ellenfél

R. B. B.R. B. B.
Vágólapra másolva!
2008.03.18. 00:26
Címkék

Kiesés a Magyar Kupa ne gyeddöntőjében, négy vereség és negyedik hely a bajnokságban. Sok mindent lehet erre mondani, csak azt nem, hogy remekel a bajnoki címvédő TEVA-VasasPlaket. A klubszezon érdemi része valójában tavasszal lesz, akkor rendezik ugyanis a nemzetközi kupák végjátékát, illetve a bajnokság rájátszását. Azaz a Vasas a Honvéd elleni szombati sikerrel (6–5) és Euroliga-csoportgyőzelemmel elindulhat felfelé, megmentheti eddigi gyengébb idényét.

„Mindenképpen lökést kell adnia a továbbjutásnak – jelentette ki Földi László, a piroskékek edzője. – Azt is tudjuk, miért nem ment eddig. Sok sérültünk, betegünk volt, gondolok itt például az Eger elleni hazai, illetve a Domino elleni Kőér utcai bajnokira. Még most sem vagyunk százszázalékos formában, de lehet javítani, igaz, a bajnokságban ez valóban nem lesz egyszerű.”

A szakembertől megtudtuk, nincs kívánságlistájuk. Elemezték ugyan az ellenfeleket, de „csak” arra jutottak, hogy elviekben mindenki ellen tovább lehet jutni, és ki is lehet esni.

„A Mladostot ismerjük a legjobban, az idén már kétkapuztunk a horvátokkal, több felvételünk is van róluk. A Kotorról kevés az információnk, figyelmeztető tény, hogy a csoportmeccseken legyőzte a Reccót. A Posillipo ellen idegenben nagyon nehéz dolgunk lenne, még az olasz bajnokságban is különleges ott vendégeskedni” – adott rövid elemzést a lehetséges ellenfelekről Földi László.

Legfrissebb hírek

„Fájdalmas lesz" – Hamilton nem tudja, miért szenved a Ferrarival

F1
16 perce

Tíz év után távozik Tah a Bayer Leverkusentől – hivatalos

Német labdarúgás
36 perce

„A szívünkben mindig velünk lesz” – labdarúgók búcsúztak Ferenc pápától

Olasz labdarúgás
40 perce

Fucsovics kikapott a madridi mestertorna selejtezőjében

Tenisz
43 perce

A legjobb idénye után újra meg kell tanulnia járni – Federica Brignone-portré

Képes Sport
1 órája

Litvániában vásárolt klubot a Lyon és az Atlético Madrid korábbi támadója

Minden más foci
1 órája

Király-kupa: baszk játékvezető fúj a szombati El Clásicón

Spanyol labdarúgás
2 órája

Gyász: elhunyt a rekorder argentin kapuslegenda

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik