Nyolc közé vágynak

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
Vágólapra másolva!
2007.08.10. 17:21
Címkék

Szerdán kora reggel utazott el a magyar női juniorválogatott a törökországi Izmirbe, a ma kezdődő korosztályos Európa-bajnokság helyszínére. Hajdú János szövetségi edző már a 2009-es, hazai rendezésű kontinesbajnokságra is gondolt, ezért fiatalabb játékosokat is beválogatott, ám a szakember szerint a csapattól így is reális elvárás a nyolc közé kerülés.

„Több olyan játékos is van a keretben, aki képes eldönteni egy mérkőzést, így joggal bízhatunk a csapatban – mondta el Hajdu János az elutazás előtt. – Remekül sikerült a felkészülésünk, ideális feltételek között dolgozhattunk, a tiszaújvárosi Héraklész-kupa pedig jó erőfelmérő volt egy héttel az Európa-bajnokság rajtja előtt.”

A magyar válogatott péntek este, helyi idő szerint fél ötkor Litvánia ellen kezdi meg szereplését az A-csoportban, egy nappal később a házigazda törökök következnek, majd vasárnap a legerősebbnek tűnő ellenfél, Dánia vár a mieinkre. A kvartettből két válogatott jut a középdöntőbe, ahol a B-csoport (Svédország, Norvégia, Oroszország, Hollandia) első két helyezettjével találkozik.

Legfrissebb hírek

Keita és Szevikjan betalált, negyedik felkészülési meccsét is megnyerte a Fradi

Labdarúgó NB I
4 perce

„A sokadik utolsó” – interjú Felipe Perronéval

Vizes vb 2025
10 perce

Gálfi Dalma bejutott a második fordulóba Hamburgban

Tenisz
20 perce

NB II: bajnok és kupagyőztes középpályást igazolt a Karcag

Labdarúgó NB II
20 perce

Széchy Tamás magatartása miatt vizsgálóbizottságot alakított a MÚSZ

Úszás
33 perce

Kölcsönadta Yaakobishvili Áront a Barcelona – hivatalos

Légiósok
41 perce

Az Esztergom svájci vagy szerb ellenféllel csap össze az Európa-ligában, a Mosonmagyaróvár görög riválist kapott

Kézilabda
1 órája

Nyílt vízi úszás: egyelőre bizonytalan a szerda hajnali vb-rajt

Vizes vb 2025
1 órája
Ezek is érdekelhetik