Ferencváros–Miskolci Jegesmedvék 11–6 (5–2, 2–2, 4–2)
Kisstadion, 100 néző. V: Incze, Bedő, Kincses

FTC: Mészáros – Hajdú, Bognár (2), Jánosi, HOFFMANN 3 (1), Bálint 2 (2), Hegyi (1), Serdült, Vaszjunyin 1 (3), FEKETE 3 (2), Feil 1 (1), Horváth, Székely Mádai 1, Sike 1, Nagy L., Csiki (1). Edző: Hudák Gábor

MISKOLC: Rácz – Mayer, Nagy A., Polányi, Egri 1, Nagy Sz., Csaba 1, Pócs (3), Béres 1 (2), Faith (2), Kocsis 2, Láda B., Láda P., Dányi, Kiss A. 1, Hütter. Edző: Wintersteiner Ottó

Kiállítások: 20 perc+10 perc fegyelmi (Jánosi), ill. 8 perc+20 perc fegyelmi (Polányi, Nagy A.)

Ha azt mondanánk, hogy jó mérkőzést láthatott a közönség, több okból kifolyólag nem lenne helytálló a megállapításunk. Egyrészt közönség alig volt, másrészt a mérkőzés nem volt jó, harmadrészt – akármilyen is volt az összecsapás – még látni sem nagyon lehetett. A pálya jegéről felszálló köd miatt ugyanis palánkon kívülről szinte követhetetlenek voltak az események. Palánkon belül azért úgy tűnik, csak látták valamelyest a játékosok a pakkot (no meg a kaput), hiszen azért született 17 gól. A zöld-fehérek 7–2-re elhúztak, elsősorban egyéni akciókból, védelmi hibák után. A második harmad végén a Jegesmedvék kettős emberelőnyből felzárkóztak (7–4), de a harmadik játékrészben ismét kidomborodott a két csapat közötti különbség, szép játékot, kidolgozott akciókat azonban a látási körülmények miatt nemigazán lehetett elvárni a csapatoktól. A hazaiak két centere, Fekete Szabolcs és Hoffmann Attila nyújtottak kiemelkedőt három-három góllal – ha jól láttuk…

Mestermérleg

Hudák Gábor: – Irreális körülmények között kötelező győzelmet arattunk.
Wintersteiner Ottó: – Nagyjából elégedett vagyok csapatommal. A nagy köd miatt nem mindig tudtuk követni a játékot. Gratulálok az ellenfélnek.

Interliga, 11. játéknap
Vojvodina (jugoszláv)–Dunaferr SE 2–3 (1–1, 1–0, 0–1, 0–1 – hosszabbításban). A Dunaferr gólszerzői: Orsó, Balaz, Ladányi

A papírforma alapján egyértelműen esélyesként lépett pályára a Vojvodina otthonában a Dunaferr SE, még úgy is, hogy sérülés miatt Dobost és Borsost is nélkülözni volt kénytelen Dusan Kapusta, a csapat szakvezetője. Azzal viszont nem lehetett előre számolni, hogy a vendéglátók kapusa, Roman Mega – a név nem véletlenül ismerős, az elmúlt idényben az Alba Volán hálóját őrizte – szenzációs formát fog ki és gyakorlatilag egymaga állja az újvárosi rohamokat: az Acélbikák végig irányították a találkozót, de hiába dolgozták ki a helyzeteket, a ziccerek sorra kimaradtak. Orsó és Balaz révén azért így is kétszer betaláltak a dunaújvárosiak, ám jugoszláviai együttes is lőtt két gólt Ferjónak, így a rendes játékidőt megúszta döntetlennel a Vojvodina. Következett a hosszabbítás, az úgynevezett hirtelen halál, amely végül igazságot szolgáltatott: a fölényben lévő Dunaferr maradt "életben”. A mindent eldöntő győztes gólt pedig ki más is lőhette volna, mint az együttes talán legjobb formájában lévő játékosa, az egy héttel ezelőtt a Kontinentális Kupa harmadik fordulójában is a legjobb csatárnak megválasztott Ladányi Balázs.