Az Év Sportolója Gála: Nem számítottam rá, hogy egy világbajnokot és egy BL-döntőst is megelőzök – Rossi

Vágólapra másolva!
2024.01.09. 07:46
A budapesti Operaházban lezajlott 66. Az Év Sportolója Gálán a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi megvédte tavalyi címét és összességében már harmadszor nyerte el az Év edzője kitüntetést. Az esemény után szerényen nyilatkozott az NSO Tv-nek, Varga Zsolt világbajnoki címét a vízilabda-válogatottal, illetve Elek Gábor női kézilabda Bajnokok Ligája-döntőjét az FTC-vel is magasabbra taksálta saját eredményeinél.

Marco Rossi az elmúlt 5 évben harmadik alkalommal hódította el a díjat.

„Ez hatalmas eredmény, de ahogy mondtam is a színpadon, nem számítottam rá, mert a listán egy világbajnokkal és egy Bajnokok Ligája-döntőssel voltam együtt. Ők gyakorlatilag a maximumot, illetve közel a maximumot érték el a sportágukban, ennél többet szinte lehetetlen.”

Videónkban kifejti, miért nyerhetett mégis ő, illetve szóba kerül: szeretné majd meglátogatni az Év férfi sportolóját, Szoboszlai Dominiket Liverpoolban azzal a nem titkolt céllal is, hogy Jürgen Klopptól tanuljon.

SZILÁGYI ÁRON: MÁR MOST OLIMPIAI LÁZBAN ÉGEK

NAGY ZSOLT: TUDJUK EZT MÉG TETÉZNI AZ EURÓPA-BAJNOKSÁGON

VOGEL SOMA: A TELEFONOKON, ÖSSZEBÚJVA FIGYELTÜK A MAGYAR–OLASZT

Legfrissebb hírek

Marco Rossi: Hatalmas felelősséget jelent a felénk támasztott elvárás

Magyar válogatott
2025.05.09. 12:54

Marco Rossi 2030-ig marad a magyar válogatott élén

Magyar válogatott
2025.05.09. 11:21

Studer Ágnes is csatlakozott a rendőrség balesetmegelőzési kampányához – videó

Kosárlabda
2025.05.08. 12:02

PSK: a Honvéd edzője abban bízik, hogy lesz követője Puskás Ferencnek

Minden más foci
2025.05.04. 18:15

Marco Rossi elmondta, kinek szurkol a Puskás-Suzuki-kupán

Minden más foci
2025.05.02. 12:19

A bérletek kilencven százalékát értékesítették a hazai válogatott meccsekre

Magyar válogatott
2025.04.25. 16:12

Cristian Ramírez távolról egyenlített, Lenny Joseph Dibusz Dénes passzát váltotta gólra – így jutott döntőbe az FTC

Labdarúgó NB I
2025.04.23. 22:07

Tiszta apja! Remek szólógóllal jelentkezett Wayne Rooney legidősebb fia

Angol labdarúgás
2025.04.22. 17:33
Ezek is érdekelhetik