Korcsmár Zsolt és Németh Krisztián a kapitány célkeresztjében

Vágólapra másolva!
2011.04.05. 14:29
null
Egervári Sándor a keret további erősítésén gondolkodik (Fotó: Németh Ferenc)
A külföldön légióskodó fiatalok közül Korcsmár Zsolt (Brann) és Németh Krisztián (Olympiakosz Volosz) formájának felmérése lesz az egyik következő feladat, amelynek Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya nekiveselkedik.

 

Noha Egervári Sándor és stábja még nem fejezte be a Hollandia elleni két mérkőzés (0–4, 3–5) tapasztalatainak feldolgozását, hamarosan új típusú munka vár a szakemberekre: a kapitány és segítői már a közelgő újabb feladatok jegyében európai körútra indulhatnak.

„Több játékost is szeretnénk megnézni – mondta a június 7-i San Marino, és a szeptember 2-i Svédország elleni Eb-selejtezőkre készülő Egervári Sándor a Nemzeti Sportnak. – Jó híreket kapok a Norvégiában légióskodó Korcsmár Zsoltról, kíváncsi vagyok Németh Krisztián futballjára is, Kádár Tamással pedig éppen nemrég beszéltem telefonon, örömteli, hogy a védő sérülése után már elkezdte a külön edzéseket. De a többiekről sem feledkezünk meg."

A kapitány elmondta még: noha az augusztusi, Izland elleni mérkőzés lekötésével a 2011-es versenynaptár szinte teljessé vált, a két szabad novemberi időpont közül az egyiket még mindenképpen szeretné kihasználni.

Legfrissebb hírek

Aratásképtelenség és kecskeáldozás – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Labdarúgó NB I
2025.07.17. 08:11

A kapitány prófétai intelme és a futballozó oroszlánok – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Labdarúgó NB I
2025.07.16. 09:35

Orbán Viktor is köszöntötte a 75 éves Egervári Sándort

Magyar válogatott
2025.07.15. 20:00

Egervári Sándor: Nekem a lelkem fáj…

Magyar válogatott
2025.07.15. 07:02

Németh Krisztián: Ma is azt érzem, várnak tőlem valamit, ha pályára lépek

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 07:54

Az MTK szerződést hosszabbított Németh Krisztiánnal – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.05.16. 10:30

Rákosi Gyula, Nagy Antal és Németh Krisztián tekintett vissza a XX. század legnagyobb magyar válogatott góljaira a Nemzeti Sportrádióban

Magyar válogatott
2025.03.21. 08:24

Tóth Barna ébren álmodott a hétvégi parádéját követően

Labdarúgó NB I
2025.03.18. 12:08
Ezek is érdekelhetik