Válogatott: Van esély a magyar pontszerzésre, iksz esetén indul a parti - Koeman

Vágólapra másolva!
2011.03.24. 11:31
Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya az AD Sportwereldnek elmondta: meglátása szerint nemzeti csapatunknak hazai pályán van esélye a pontszerzésre a vb-ezüstérmes Hollandia ellen.

„A sok holland sérült miatt úgy érzem, a magyar válogatottnak van esélye a pontszerzésre hazai pályán. Amszterdamban semmi. Egy pont, és indul a parti Magyarországon” – nyilatkozta a tréner.

„Stekelenburg, Van Bommel és Robben hiánya meglátszódhat az oranjén. A 2010-es mérkőzésünk? Ötvenöt perc után még 1–1-re álltunk, aztán bejött Arjen Robben, és darabokra tépte a védelmünket” – tette hozzá Koeman, aki nem lesz jelen a budapesti mérkőzésen.

Legfrissebb hírek

Liga 2: idegenben lesz több meccse a Sepsinek az alapszakaszban

Minden más foci
1 órája

Mesterséges intelligenciával elemzik a labdarúgókat

Minden más foci
2 órája

Konferencialiga: ott van a Puskás Akadémia keretében az NB II gólkirálya

Európa-konferencialiga
5 órája

BL-győztes csatár Belgrádban; nagy a mozgás a Haladásnál – keddi transzferhíradó

Minden más foci
6 órája

Négy konzul lesz jelen a Noa–Ferencváros BL-selejtező helyszínén

Bajnokok Ligája
6 órája

Halálát kívánták Erling Haalandnak, válaszolt a Man. City sztárja

Angol labdarúgás
7 órája

Szaúdi kérőt kapott a bizonytalan jövőjű Isak; Ekitiké készen áll az orvosira – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
16 órája

Mindenben megegyeztek, Ekitiké több mint 90 millió euróért a Liverpoolé lesz – sajtóhír

Angol labdarúgás
Tegnap, 12:41
Ezek is érdekelhetik