Gólpassz és győzelem Vancsa Zalán ötvenedik Lommel-meccsén

K. Zs.K. Zs.
2024.03.16. 18:05
Vancsa Zalán gólpasszal, és ami fontosabb, győzelemmel tette emlékezetessé 50. bajnoki mérkőzését a belga második ligás Lommelben: a magyar labdarúgó csapata 3–1-re megverte az Anderlecht II-t a 26. forduló szombati játéknapján.

A vendégek szerezték meg a vezetést a szombati meccsen, a Lommel Sam de Grand góljával egyenlített a 25. percben – mint az alábbi videóban látható, a holland játékos Vancsa Zalánnal kényszerítőzve lőtt a hálóba.

A 19 éves magyar fiatal – aki 10 góljával vezeti a házi góllövőlistát – kezdőként a 82. percbeli lecseréléséig volt a pályán.

A Lommel továbbra is versenyben van a feljutásért, négy fordulóval a vége előtt 48 pontja van, ezzel pillanatnyilag a második helyen áll (a tabella első két helyezettje feljut az élvonalba, a 3–6. helyezett rájátszásban vesz részt).