Légiósok: műtét vár Szalai Ádámra, hetekig nem számíthatnak rá

Vágólapra másolva!
2021.12.17. 14:03
null
Szalai Ádámra hosszabb kihagyás vár (Fotó: AFP)
Hivatalos oldalán jelentette be az 1. FSV Mainz, hogy edzéseken és mérkőzéseken sem számíthat magyar támadójára, Szalai Ádámra, aki sérüléssel bajlódik.

 

A közleményből kiderül, hogy a támadó orvosi tanácsra műtéten fog átesni, így hetekig nem számíthat rá a klub.

Ahogy arról beszámoltunk, a támadó december 11-én kisebb autóbalesetet szenvedett: épp a Mainz edzésére tartott, amikor a szalagkorlátnak ütközött. Az eset után kiderült, hogy véraláfutás keletkezett a játékos nyakában, majd későbbi vizsgálatok megállapították, hogy olyan sérülést szenvedett el Szalai, amely hosszú távon káros lehet az egészségére. A Kicker információi szerint ezért fejműtéten kell átesnie a játékosnak.

Szalai Ádám a 2021–2022-es idényben eddig tíz Bundesliga-mérkőzésen kapott szerepet, amelyeken egyszer volt eredményes, a Greuther Fürth elleni összecsapáson.

 

Legfrissebb hírek

Kétgólos hátrányból, a hajrában fordított Stuttgartban a Bayer Leverkusen

Német labdarúgás
1 órája

A vendégszurkolók miatt csúszott a kezdés, az Eintrachtot ez nem zavarta meg, győzött Bochumban

Német labdarúgás
3 órája

Gulácsi három és fél várható góltól mentette meg csapatát – topligában senki sem tett ilyet az elmúlt években

Német labdarúgás
11 órája

Légiósok: Sallói Dániel beállt csereként, majd góllal indította el csapata felállását 0–3-ról

Légiósok
15 órája

Gulácsi bravúrt bravúrra halmozott, a Lipcse két góllal legyőzte a Dortmundot

Német labdarúgás
Tegnap, 20:27

Schäfer kezdett, a fáradt Bayern München nem bírt az Union Berlinnel

Német labdarúgás
Tegnap, 17:29

Müncheni expressz érkezik Berlinbe

Német labdarúgás
Tegnap, 11:13

Értékes győzelemmel menekül a St. Pauli a kiesőzónától

Német labdarúgás
2025.03.14. 22:31
Ezek is érdekelhetik