Légiósok: Fradi, Vidi, Honvéd? Hazatérhet a válogatott játékos

Vágólapra másolva!
2018.07.12. 11:48
A török másodosztályú Adanaspor labdarúgócsapatának 36-szoros magyar válogatott középpályása, Koman Vladimir elmondta, nagyon szeretne ismét a helyi élvonalban játszani, de jelenleg a Ferencvárossal, a Mol Vidi FC-vel és a Budapest Honvéddal tárgyal.

Az FTC érdeklődéséről szerdán már beszámoltunk, ám a 29 éves, U20-as világbajnoki bronzérmes futballista elárulta, hogy a Vidivel és a Honvéddal is kapcsolatban áll.Az FTC érdeklődéséről szerdán már beszámoltunk, ám a 29 éves, U20-as világbajnoki bronzérmes futballista elárulta, hogy a Vidivel és a Honvéddal is kapcsolatban áll.

Koman az elmúlt két idényt az Adanaspornál töltötte – az elsőt még a legmagasabb osztályban –, ám idén nyáron lejárt a szerződése, így jelenleg szabadon igazolható. Álma az, hogy ismét a Süper Ligben játszhasson, ugyanakkor nincs kizárva, hogy visszatér az NB I-be.

„A Ferencvárossal, a Budapest Honvéddal és a Mol Vidivel is tárgyalok, de még mindig a török első osztályra vágyom. Megszerettem Törökországot és a török embereket, szeretnék még visszatérni. Nagyon jó lenne még a pályán hallani a fanatikus török szurkolókat. Remélhetőleg két héten belül eldől a sorsom” – mondta a magyar középpályás a yenivatangazetesi.com című honlapnak.

Koman külön kiemelte a Besiktas stadionját, a Vodafone Parkot, amelyet sohasem felejt el. (Mint ismert, ez volt az a létesítmény, amelyben Timo Werner, az RB Leipzig támadója cserét kért egy Bajnokok Ligája-mérkőzésen, mert nem tudta elviselni a stadionban uralkodó félelmetes atmoszférát.)

Koman a török élvonalban eddig 31 mérkőzésen egy gólt szerzett, és egy gólpasszt adott, míg a másodosztály legutóbbi kiírásában 17 meccsen két gólt és négy asszisztot jegyzett.

Legfrissebb hírek

„A tükör előtt könnyebben ment” – Andrea Lekics érzelmes videóban búcsúzott a kézilabdától

Kézilabda
17 órája

Szöllősi-Zácsik Szandra a nyáron elhagyja az FTC-t, Andrea Lekics visszavonul – hivatalos

Kézilabda
2025.04.17. 15:10

Schäfer András: Ha a következő tíz évet az Unionban tölteném, az is teljesen rendben lenne

Légiósok
2025.04.17. 14:05

„Először azt hittem, átverés” – Honvéd-meccsre nyert jegyet a Premier League-klub két szurkolója

Angol labdarúgás
2025.04.17. 13:43

A sportigazgató szerint a Budapest Honvéd nem eladó

Labdarúgó NB II
2025.04.16. 22:35

Szoboszlai: Hazudnék, ha azt mondanám, nem gondoltunk a bajnoki címre

Angol labdarúgás
2025.04.16. 17:59

Az egymás elleni rangadók dönthetnek a bajnoki címről

Labdarúgó NB I
2025.04.16. 06:41

Pászka Lórándot egy hét alatt kétszer műtötték meg

Labdarúgó NB I
2025.04.15. 16:36
Ezek is érdekelhetik