Norvégia: Kovács temérdek gólpasszára sok klub felfigyelt

Vágólapra másolva!
2010.06.09. 10:30
A Varden című norvég portál értesülései szerint Kovács Péter gólpasszaival norvég és külföldi klubok érdeklődését is felkeltette, az Odd Grenland magyar légiósa nem hallgat a híresztelésekre.

„Az Oddhoz tartozom, nem foglalkozom a pletykákkal” – zárta rövidre a témát Kovács Péter, aki nyolc gólpasszával vezeti a norvég élvonalbeli labdarúgó-bajnokság idei asszisztlistáját. A centernek 14 meccsen 4 gól, 8 assziszt a mutatója.

„A futballisták általában a gólszerzés reményében lépnek pályára, ám legalább ilyen fontos utolsó előttiként érinteni a labdát egy góllal végződő akció során” – mondta a magyar támadó, akinek csapata szerda este kupamérkőzést vív a Mjöndalennel, azaz elvben tizenegyespárbajra is sor kerülhet.

„Valószínűleg az utolsó vagyok a rúgók elméleti listáján, ha egyáltalán rajta vagyok” – vetette el a góllövés eme lehetőségét az elsősorban fejjátékáról híres Kovács, hozzátéve: bár keveset tud a második ligás ellenfélről, feltétlenül továbbjutást remél.

Legfrissebb hírek

Nikitschernek van fix kivásárlási ára, de nem célja a klubváltás

Légiósok
2025.05.26. 17:48

Raków: Baráth Pétert választották meg a csapat legjobbjának

Légiósok
2025.05.26. 13:19

Légióskörkép: Szoboszlai, Sallói Dániel és Dragóner Áron is betalált a múlt héten

Légiósok
2025.05.26. 12:32

Légiósok: Nagy Ádámék még harcban a feljutásért; magyarok hozták össze a Nafta győztes gólját, de kiestek a lendvaiak

Légiósok
2025.05.25. 23:59

„Nem tudom, mi fog történni a jövő héten, de köszönöm” – Kerkez Milos sokat sejtető üzenetet tett közzé

Légiósok
2025.05.25. 20:50

Ümit Davala: Sallai Roland jobbhátvédként is jól teljesített

Légiósok
2025.05.24. 08:53

Kleinheisler csapata az utolsó fordulóban kiharcolta a bennmaradást az osztrák élvonalban

Légiósok
2025.05.23. 22:26

Légiósok: Spanyolországon belül váltott a fiatal magyar balhátvéd

Légiósok
2025.05.21. 16:09
Ezek is érdekelhetik