A Tatabánya új edzője hisz a bennmaradásban

S. B.S. B.
Vágólapra másolva!
2025.03.02. 15:20
Már munkába állt Klausz László (Fotó: tsclabdarugas.hu)
Az NB II-ben szereplő Tatabányának frissen kinevezett edzője, Klausz László a Nemzetei Sportrádió Körkapcsolás című műsorában beszélt róla, hogy hisz a csapata bennmaradásában.

„Már többször szóba került a nevem – jelentette ki a szakember az érkezésével kapcsolatban. – Nem akartam otthagyni a pénzügyőri gyerekek nevelését, és egészen mostanáig nem tudtam megoldani, hogy mind a kettő beleférjen, de már képes vagyok rá.”

Azzal kapcsolatban, hogy mennyire lehangolt a csapat a tabellán elfoglalt utolsó helye miatt, Klausz László pozitívan nyilatkozott. 

„Eleinte kissé lehangoltak voltak a játékosok. Azonban éppen az a célom, hogy az edzéseken mentálisan is összekapjam őket, mivel szerintem ez egy kifejezetten jól összerakott keret.”

„Közösen kell megtalálnunk, miért nem jöttek eddig az eredmények. Nehéz a helyzet, de hiszem, hogy kirángatjuk magunkat a gödörből és a végén a vonal fölött leszünk” – tette hozzá a frissen kinevezett vezetőedző, aki vasárnap 17 órától, a Vasas ellen mutatkozik be a tatabányaiak kispadján.

A TELJES BESZÉLGETÉS IDE KATTINTVA HALLGATHATÓ MEG!

NB II
19. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.00: Opus Tigáz Tatabánya–Vasas FC – élőben az NSO-n

 

Legfrissebb hírek

Gyollai Dániel: A magyar válogatott meghívóhoz muszáj szintet lépnem

Légiósok
15 órája

Hanga Ádám: Eljött a generációváltás ideje

Kosárlabda
2025.06.18. 21:21

Nehézségeiről is beszélt a vb-bronzérmes cselgáncsozó, Gyertyás Róza

Egyéb egyéni
2025.06.17. 17:35

„Remélem, tanultunk a tavalyiból” – Hahn János az El-sorsolás után

Európa-liga
2025.06.17. 16:52

„Percekig csak sírni tudtunk, annyira örültünk” – Szabados Dóra a magyar ritmikus gimnasztika sporttörténelmi sikere után

Egyéb egyéni
2025.06.15. 11:27

Kemény Dénes szerint fantasztikus gondolkodása volt a három olimpiát nyerő válogatottnak

Vízilabda
2025.06.14. 21:01

Imre Bence: Nem csalódás a negyedik hely a Kiellel

Kézilabda
2025.06.13. 18:14

Boczkó Gábor: Nem lehet ugyanazzal a csapattal vívni éveken keresztül, mert az ellenfeleknek kiszámíthatóak leszünk

Egyéb egyéni
2025.06.11. 18:59
Ezek is érdekelhetik