NB II: Méltatlan és nevetséges az egész – Artner Tamás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.06.07. 12:00
Mint arról tegnap beszámoltunk, Kaibás Dezső, a labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajka ügyvezetője Artner Tamást és szakmai stábját okolja a tavaszi gyenge szereplés és a kiesés miatt. A klub közleményében az is szerepel, hogy a szakmai stáb a felelőtlen hozzáállással 9 év sikeres munkáját tette tönkre, ami több tízmillió forintos anyagi kárt is okozott a klubnak. A megszólított fél, Artner Tamás csak röviden kívánt reagálni minderre.

„Annyira méltatlannak és nevetségesnek érzem ezt a közleményt, hogy nem is igazán akarok ezzel foglalkozni – mondta Artner Tamás a Nemzeti Sport Online-nak. – Nem hiszem, hogy ezekre az elképesztő állításokra részletesebben kellene reagálnom.”Artner Tamás a Nemzeti Sport Online-nak. – Nem hiszem, hogy ezekre az elképesztő állításokra részletesebben kellene reagálnom.”

Az ügy pikantériája, hogy Artner korábban éveken keresztül sikeresen dolgozott az ajkaiaknál vezetőedzőként, ahol elismert és megbecsült szakembernek számított.

Az Ajka 20 ponttal, utolsó helyezettként esett ki az NB II-ből.

Legfrissebb hírek

Tiszakécskén folytatódott a BVSC vesszőfutása

Labdarúgó NB II
22 órája

Parádézott a Vasas Mislenyben, félbeszakadt a Honvéd meccse, a Mezőkövesd ugrott az élre – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
22 órája

Hat forduló után megszületett az első soroksári győzelem

Labdarúgó NB II
22 órája

Hajrágóllal nyert a Csákvár az Ajka ellen

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:50

Magabiztos győzelmet aratott a Vasas

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:50

Büntetőkkel győzött a Békéscsaba a Budafok ellen

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:47

Elmosta az eső a Honvéd és a KTE bajnokiját

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:42

Újabb nagy skalpot gyűjtött be a Karcag, a Vidi is vereséggel távozott az újonc otthonából

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:20
Ezek is érdekelhetik