Szpari: a cseh élvonal újoncánál folytatja a szlovák támadó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.07.13. 10:52
A cseh élvonalbeli labdarúgó-bajnokság újoncánál, a Sigma Olomoucnál folytatja pályafutását a 32 éves Juraj Halenár, aki tavasszal a Nyíregyháza légiósa volt, a szerződése pedig június 30-án lejárt.

Halenár mellett további három játékost igazoltak eddig – a bajnokságban 25-én a Teplice otthonában kezdenek –, Ladislav Minár vezetőedző elmondta, hogy mind közül a támadó szerződtetése volt a legnehezebb. Viszont a náluk próbajátékon lévő orosz csatártól ezek után már el is köszöntek.

A hétvégi felkészülési mérkőzésen aratott gólzáporos, 5–1-es győzelmet követően annyit mondott: valóban jól sikerültek az erősítéseik, de csak akkor fogja magát igazán jól érezni, ha Halenár a jó játék mellett gólokkal is segíti a csapatot. A szlovák futballista a hétvégi összecsapáson kezdőként hatvan percet kapott, gólt nem szerzett.

Legfrissebb hírek

Nyíregyházán folytatja a Diósgyőr támadója – hivatalos

Labdarúgó NB I
49 perce

Domingues már az Oviedo meccsén is járt, hamarosan bemutatják – sajtóhír

Labdarúgó NB I
1 órája

Hivatalos: 25 éves svéd belső védőt igazolt a Győr

Labdarúgó NB I
15 órája

Bolgár támadóval erősített a Kisvárda – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.21. 14:39

DVSC: Dominguest az Oviedo is megszerezné – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.06.21. 09:38

Az Újpest szerződtette a Dinamo Zagreb csapatkapitányát – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.20. 22:02

NS-infó: az FTC-vel nem is tárgyalt, Domingues a Sevilla vagy az Espanyol játékosa lehet

Labdarúgó NB I
2025.06.20. 17:32

MTK: a Honvédtól érkezett 19 éves támadó, hamarosan újabb játékost is bejelenthet a klub – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.06.19. 16:30
Ezek is érdekelhetik