NB II: kikapott a Szpari, az utolsó percben fordított a Tatabánya

2014.04.12. 18:21
A labdarúgó NB II 23. fordulójában a listavezető Nyíregyháza hazai pályán 1–0-ra kikapott a Soprontól, a mostani bajnokságban mindössze harmadszor veszített Lucsánszky Tamás együttese. A Kozármisleny 200. NB II-es mérkőzésén legyőzte a Kisvárdát, a Tatabánya kétgólos hátrányból verte meg a Szigetszentmiklóst, a győztes gólt a 92. percben szerezte Szabó Richárd. Az Ajka hazai pályán simán nyert a Siófok ellen, igaz, egy teljes félidőt emberelőnyben játszott le, míg a Gyirmót idegenben győzte le a Békéscsabát, ezzel sorozatban a negyedik sikerét aratta a bajnokságban.

23. FORDULÓ
Szombat
Tatabánya–Szigetszentmiklósi TK 3–2 (Móri 57., Bakos 87., Szabó R. 92., ill. Kollega 2., Takács 12.)
Kozármisleny–Kisvárda 3–1 (Oláh L. 2., Fitos 36., Tóth D. 61., ill. Pavlov 69.)
FC Ajka–Siófok 4–1 (Sipos N. 38. – 11-esből, Sowunmi 45., Major 74., 76., ill. Futó 42.)
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr 1–2 (Pantovics 34. – 11-esből, ill. Magasföldi 12., Oross 23.)
Nyíregyháza–Soproni VSE 0–1 (Deme 54. – 11-esből)