Labdarúgó NB II: a Tököl Hamar góljával verte a Mezőkövesdet

2007.09.07. 18:47
A labdarúgó NB II ötödik fordulójának péntek délutáni mérkőzésén 1-0-s győzelmet ért el a Tököl együttese a Mezőkövesd-Zsóry házigazdájaként a Keleti csoportban. A hazaiak győztes gólját a veterán Hamar István (képünkön) szerezte a 12. percben.
Szabó Miklós ? archív

Az összecsapás gyakorlatilag el is dőlt a 71. percben, amikor Gilányi Balázs a kiállítás sorsára jutott a vendégek részéről.

A Tököl az újabb három ponttal felkúszott a táblázat nyolcadik helyére, míg a Mezőkövesd továbbra is a középmezőnyben foglal helyet.

LABDARÚGÓ NB II, KELETI CSOPORT

5. FORDULÓ:
TÖKÖL KSK – MEZŐKÖVESD-ZSÓRY SE 1–0 (1–0)
A mérkőzés osztályzata: 3
Tököl, 350 néző. Vezette: Király G. (6) (Raff T., Schuszter R.)
TÖKÖL: Balázs 5 – Hergert 5, Vedres 5, Lakics 5, Váradi 6 – Palásthi 5, Semsei 6 (Vanczó –, 75.), Kádár 5, Varga L. 6 – Hamar I. 6 (Radnics –, 84.), Kiss P. 5. Vezetőedző: Leskó Zoltán
MEZŐKÖVESD: Szalánczi 5 – Busai 5, Somodi 4 (Nagy P. 5 a szünetben), Csatlós 5, Toplenszki 5, Sándor Zs. 5 – Ragó 5, Nyeste 5 (Somogyi J. –, 70.), Gilányi 5–2=3, Sivák 5 – Olasz J. 4 (Bogdány 5, a szünetben). Vezetőedző: Vojtekovszki Csaba
Gólszerző: Hamar I. (12.)
Kiállítva: Gilányi a 71. percben

Leskó Zoltán: – Megérdemelt győzelmet arattunk, habár a sok helyzetünkből csak egyet sikerült értékesítenünk.
Vojtevkoszki Csaba: – Idegenben nem lehet úgy pontot szerezni, ha nem rúgunk gólt. Gratulálok az ellenfelünknek.